Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Roland FP 30 BK - přenosné digitální stage piano

Roland FP 30 BK - přenosné digitální stage piano


Vaše cena s DPH:
17 990 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
10050

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

88 kláves * kladívková klaviatura PHA-4 * Escapement * Ivory Feel * zvukové jádro SuperNATURAL * polyfonie 128 * USB * výkon reproduktorů 22W * 14 kg * černá barva

 

Roland FP 30 BK je vynikající základní model digitálního piana s plnohodnotnou kladívkovou klaviaturou. Snoubí v sobě věrně působící klaviaturu PHA 4, skvělou přenosnost a nízkou cenu. Svou výbavou poslouží všem klavíristům jako nástroj na cvičení, ale i na živé koncerty.
Konektivita Bluetooth či povrch klaviatury z umělé slonoviny rozhodně nejsou prvky běžné u základních modelů. Pokud kupujete kvalitní stage piano od renomované značky za rozumné peníze, Roland FP30 je žhavým kandidátem.

 

Specifikace: Roland FP 30

 

barva

černá

 

počet zvuků

35

 

zvukové jádro

SuperNATURAL

 

polyfonie

128

 

klaviatura

88 kláves

kladívková

typ PHA-4

Ivory Feel

Escapement

 

konektivita

sustain pedál

vstup pro klavírní trojpedál

1 x sluchátkový výstup jack 6,3 mm

1 x sluchátkový výstup jack 3,5 mm

USB to HOST

USB to DEVICE

Bluetooth

 

reproduktory

2

stereo

výkon 22 W

 

rozměry

1300 x 284 x 150 mm

 

hmotnost

14,1 kg

 

obsah balení

nástroj

sustain pedál

notový plastový stojánek

AC adaptér

návod

 

rozšiřitelnost

ano

lze dokoupit originální stojan Roland KSC 70 a trojpedál KPD 70

 

 

O  nástroji Roland FP 30

Toto stage piano je v nabídce Rolandu prvním nejdostupnějším nástrojem, který plnohodnotně nahradí klasické pianino či klavír. Díky kladívkové mechanice může hráč zvyklý na FP 30 kdykoliv přesednout k akustickému klavíru a bez obav se může pustit do hry. Nabízí všechny v dnešní době poptávané vymoženosti a připojení, jako jsou USB to HOST a USB to DEVICE, 2 výstupy pro sluchátka (pro velký i pro malý stereo jack), možnost připojit sustain pedál a dokonce velkou pedálovou jednotku. Velkou pedálovou jednoutku se třemi pedály (Roland KPD 70) je možno zakoupit a společně s originálním a elegantním dřevěným stojanem (Roland KSC 70) a zasadit tak piano třeba do interiéru Vašeho bytu.

 

 

Špičkový zvuk a klaviatura, která uspokojí zkušenější klavíristy


Výkon FP-30 snadno překonává další nástroje ve své třídě. Rolandův výborný zvuk a pocit z klaviatury přinášejí autentický zážitek z klavíru. Vlastnosti nástroje poskytují pevný základ pro správné učení a chování nástroje, které klavíristi potřebují. Podpora pokročilého softwaru SuperNATURAL Piano u FP-30 je výkonný palubní ozvučovací systém spolu s nově vyvinutou klávesnicí, která dědí dotyky, escapement a klávesy Ivory Feel v našich domácích klavírech.

 

 

Digitální výhody pro učení, kreativitu a zábavu


Díky svému modernímu enginu FP-30 svými možnostmi přesahuje jakýkoliv akustický klavír a přináší více zábavy a produktivity vašemu cvičení. Neklavírní zvuky jako varhany, strunné, a další, vám umožní vychutnat všechny druhy hudebních stylů, a různé bubnové rytmy jsou na palubě aby Vás doplnily. Je dokonce možné hrát dva nástroje zároveň nebo rozdělit klaviaturu a s každou rukou jiný. Bezdrátová technologie Bluetooth je integrována do nástroje pro práci s MIDI aplikacemi v mobilních zařízeních, zatímco podpora USB umožňuje hrát se svými oblíbenými písničkami a ukládat jako SMF skladby uložené pomocí systému v FP-30. Režim Twin Piano je ideální pro soukromé lekce, což umožňuje studentovi i učiteli hrát vedle sebe ve stejných oktávových řadách. A tím, že zapojíte sluchátka, můžete hrát ve dne i v noci bez rušení spolubydlících nebo sousedů.

 

 

Dobře přenosný pro život v pohybu


K dispozici v bílém nebo černém provedení, FP-30 nabízí jednoduchý a elegantní vzhled, který je vítaným doplňkem každé místnosti. Lehký, kompaktní design se hodí do těsných obytných prostor a v případě potřeby ho čapnete a jdete. Využijete ho i jinde než doma, dává umělcům a hudebním pedagogům profesionální nástroj, který mohou brát sebou. Pro tradiční uspořádání můžete využít volitelného stojanu KSC-70 a třípedálovou lištu KPD-70 pro vzhled a uspořádání pedálů jako u klasického piana při zachování mnohem menšího rozměru než typických pianin. Další velkou výhodou je, že pedály KPD-70 mohou být použity pro otáčení stránek na obrazovce tabletu při používání mobilních aplikací, jako jsou piaScore a Sheet Music Direct

O značce Roland

Roland Corporation je jedním z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických, ale i jiných nástrojů. Tato korporace vlastní několik dalších značek, např.Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk, jejichž význam na trhu je stejně zásadní.
Firma byla založena Ikutaro Kakehashiem 18. dubna 1972  v japonském městě Osaka. Tam sídlil Roland až do roku 2005, kdy se přestěhoval do města Hamamatsu. Co se týče původu jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je však daleko méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo začínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů.

Pár let po vzniku firmy začal Roland prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu a hned si získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel na trh dnes legendární model kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120 a krátce na to již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky. O úspěšnosti firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů, naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a dokonce skupovala konkurenční podniky. Dnes Roland zaměstnává téměř 2500 lidí v továrnách po celém světě - v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
1 zákazníků