Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
ROLAND FA 08 Music Workstation

ROLAND FA 08 Music Workstation

běžná cena:
47 552 Kč

Vaše cena s DPH:
43 229 Kč

ks


Katalogové číslo:
8830

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

hudební pracovní stanice * 88 kláves * kladívková klaviatura * enormní zásoba zvuků * intuitivní ovládání

Roland FA 08 Music Workstation

FA 08 je nástroj, co nebude brzdit žádného hudebního génia. Na jedné straně velice intuitivní a jednoduché ovládání a na straně druhé nespočet funkcí, zvuků a efektů. To umožní rozlet Vaší hudební fantazie, podpoří tvořivost a umožní Vám soustředit se pouze na hudbu. Oproti modelu FA 06 disponuje tento nástroj klaviaturou s kladívkovou mechanikou, která má 88 kláves.
 

Specifikace:

Klaviatura:
- 88 kláves
- kladívková mechanika Ivory Feel-G

Zvuk:
- generátor: SuperNATURAL, PCM
- 128-hlasá polyfonie
- sloty pro uložení externích zvuků

Efekty:
- 29 efektů
- multi-efekty: 16 systémů, 68 typů
- drum part COMP+EQ (6 systémů)
- reverb (6 typů)
- chorus (3 typy)
- compressor
- ekvalizér
- reverb (pro mikrofonní vstup (8 typů))

Sekvencer:
- 16 MIDI nahrávek
- formáty: originální, SMF export/import, WAV export

Sampler:
- formát 16-bit, 44,1kHz, WAV/AIFF/MP3 import
- maximální polyfonie: 8
- samply: 16 padů x 4 banky (pro každou píseň)    

Ostatní:
- rytmické doprovody
- arpeggio
- chord memory
- SD karta
- D-BEAM
- pitch bend
- 2 přiřaditelná tlačítka
- 6 ovládacích knobů
- knob nastavení tempa

Displej:
- 5 palců
- Barevné LCD

Konektory:
- sluchátkový výstup
- MAIN output
- Sub output
- Audio input
- LINE
- kytara/mikrofon
- pedály (CTRL 1, CTRL 2, HOLD)
- MIDI (in, out)
- USB pro aktualizace
- USB pro počítač
- adaptér

Rozměry a váha:
- rozměry: 1 415 x 340 x 142 mm
- váha: 16,5 kg
 

O worksationu FA 08

Music Workstation - neboli "Hudební pracovní stanice". Nová řada FA zbourala představu o tomto pojmu. Jinými slovy zefektivnila využití výkonu pracovní stanice, zrychlila její pracovní postupy a maximalizovala všestrannost. FA 08 Vás nezklame v jakémkoli hudebním stylu díky své masivní kolekci zvuků, spoustě studiových efektů, ovládání v reálném čase a samplování s nulovou prodlevou. Lehce ovladatelný sekvencer nahrává smyčky non-stop. Výsledek můžeme dokonce jednoduše exportovat ve více stopách a otevřít si tak dveře dalšímu zpracování v DAW.

V nové řadě FA Roland optimalizoval výkon a jednoduchost. Tato stanice je velice výkonná a univerzální, ale přesto se velice jednoduše a intuitivně ovládá. Lehce pak každý využije celou šířku potenciálu nástroje při hraní, skládání, úpravě skladeb, či v produkci ve studiu. Modernizované rozhraní a další vlastnosti této stanice tak zajistí volnou cestu Vaší kreativitě.

Výbava pracovní stanice skrývá nespočet vysoce kvalitních zvuků. Je jich přes 2000 a podědila je od špičkového modulu INTEGRA-7. Konkrétně si tedy budete moci zahrát na veškeré zvuky INTEGRA-7 SuperNATURAL Synth a XV-5080 PCM, dále na základní kolekci ultra výrazných zvuků SuperNATURAL Acoustic, jež zahrnují piana, varhany, bicí, basy, smyčce, atd.
Zvukový modul je dokonce plně kompatibilní se stále rostoucí kolekcí syntezátorových zvuků INTTEGRA-7 a zdarma si je tedy můžete stáhnout z online knihovny Roland Axial.
Zabudovaná zvuková sada lze navíc rozšířit i pomocí speciální kolekce zvuků Wave Sound Expasion.

16-stopý sekvencer nahrává průběžně a zapíná se jediným stiskem tlačítka. To oceníte především při skládání hudby. Díky všem dostupným zvukům a šestnácti stopám pak sestavíte hravě veškeré aranže skladby. Mimo nahrávání v reálném čase můžete využít i krokové nahrávání. Díky němu máte pod hledáčkem kompletní editace a míchání stop. Výsledek poté uložíte na SDHC kartu ve stereu, nebo exportujete stopy jako WAV či MIDI. Lehce se pak s vaším výsledkem pracuje v DAW.

Když je řeč o DAW... FA 08 můžete stiskem tlačítka DAW Control nastavit pro komunikaci s počítačem přes USB. Klaviatura a knoby poté využijete k vysílání MIDI dat do DAW. Hrát tak můžete na softwarové syntezátory, ovládat efektové plug-iny, atd... Tím získáváte ještě širší využití. Dokonce lze stanici využít i jako USB audio převodník pro nahrávání mikrofonu, kytary, nebo stereo linky. Obdobně můžete zaznamenat i externí zvuky - stejně jako při nahrávání v sampleru.

Sampler řady FA vychází z oblíbeného SP-404SX. Samply mohou být přehrávány z 16 padů na panelu a rozšiřují se tak možnosti vaší hry pomocí smyček, doprovodných stop, jednorázových pasáží, vokálních frází, zvukových efektů, aj. Samply se načítají bez čekání. Nasamplovat vlastní zvuky pracovní stanice, ale i externích zdrojů (přes vstupy Mic/Guitar a Line) je velmi snadné. Mimo to lze přehrávat i WAV, AIFF, nebo MP3 samply nahrané z počítače. Samply je možné podle potřeby upravovat, nastavovat polohu přehrávání, nebo měnit úrovně. Pady je možné použít i pro další funkce. Můžeme s nimi umlčet party, zadávat numerické hodnoty na displeji, atd...

Profesionální efekty umožňují doladit výsledný zvuk k Vaší naprosté spokojenosti. MFX moduly můžete využít ve všech 16 partech sady Stuio Set a máte tak možnost mimořádně tvarovat zvuk. To platí jak při živém hraní, tak při míchání. Každý MFX modul má na výběr 67 různých typů efektů. Do Partu 1 lze přidat vokodér, COMP+EQ procesory jsou vyhrazeny pro bicí zvuky, globální EQ, chorus a reverb je použitelný pro každý part. Celkový výstup stanice lze zpracovat TFX efekty (např. Isolator, DJ FX Looper, ...) V reálném čase lze pomocí knobů Sound Modify upravovat všechny efekty. Možnosti jsou tak opravdu široké a motivují Vaši hudební představivost.

Na rozdíl od jiných workstationů je tento model připraven k hraní za pár sekund od zapnutí. Panel je vyhrazen do sekcí. Velký barevný LCD displej má skvělý vzhled, vysoké rozlišení a spolupracuje se sekvencerem. Zvuky je možné přiřadit do oblíbených a zpříjemnit si tím jejich vyvolávání. Stejně tak i často používané funkce lze přiřadit pod speciální tlačítka. FA 08 je tak perfektní pro ovládání široké škály parametrů zvuku v reálném čase a tedy perfektní pro přesné vyjádření svého výrazu.


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


E-SHOP + infolinka
pondělí - pátek
9:00 - 18:00


 

prodejna            

bez přímého prodeje
(dočasně)


 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
20 zákazníků