Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Roland F 701 WH

Roland F 701 WH


Vaše cena s DPH:
29 190 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
13370

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

bílá * PHA-4 klaviatura s escapementem * SuperNATURAL engine * 256hlasá polyfonie * 324 zvuků * Bluetooth * 2x12cm 12W repro

 

Roland F 701 je špičkový nástroj pro každého hráče: ať už na něj hraje začátečník nebo zkušený pianista, oba ocení výborný zvuk a kvalitní klaviaturu. Roland tento model vytvořil s cílem poskytnout skromný design, který bude působit nerušivě v každé moderně vybavené domácnosti. A pokud zrovna na nástroj nehrajete, můžete jeho stereo ozvučení použít jako zesilovač své oblíbené hudby - a to i přes Bluetooth. Díky těmto vlastnostem se jedná o stylový moderní nástroj, který poskytuje pocit ze hry jako akustické piano, ale bez nutnosti úzkostlivé údržby a velkých prostorových nároků.

Technické specifikace Roland F 701:

Barva:
-
bílá

Zvukový engine:
- SuperNATURAL Piano

Polyfonie:
- až 256 hlasů

Počet zvuků:
- 324

Klaviatura:
- 88 kláves PHA-4 s Escapementem a Ivory Feel
- 100 druhů citlivosti
- 10 druhů odezvy kláves

Ozvučení:
- 2x12cm reproduktory (12W)

Ladění a charakter:
- ladění 415.3-466.2Hz
- 10 druhů temperamentu

Úprava zvuku:
- efekty Brilliance a Ambience
- Piano Designer - resonance, ladění, hlasitost a charakter

Předinstalované skladby:
- 377, z toho 287 výukových - Scale, Hanon, Beyer, Burgmuller, Czerny

Přehrávání souborů z USB:
- MIDI soubory
- WAV audio

Bluetooth:
- Audio (3.0), MIDI (4.0)

Kompatibilní aplikace:
- Piano Every Day
- Piano Designer

Další funkce:
- nastavitelný metronom
- Dual/Split
- TwinPiano
- transpozice
- hlasitost, limiter
- automatické vypnutí

Další konektivita:
- AUX in
- USB to Host
- USB Flash
- 2x 3.5mm stereo out

Rozměry (otevřeného nástroje):
- šířka 136cm
- výška 78,1cm
- hloubka 34,5cm

Hmotnost:
- 36kg

V balení:
- manuál
- adaptér a napájecí kabel
- držátko na sluchátka
- stabilizéry

Popis výrobce:

Dynamický zvuk a pocit ze hry
Díky zvukovému enginu Roland SuperNATURAL F701 věrně reprodukuje každou stránku Vaší hudební osobnosti, ať už jde o odvážná fortissima nebo jemná pianissima. Klaviatura PHA-4 umocňuje dojem ze hry jako na akustický nástroj, neboť disponuje kladívkovou mechanikou, escapementem a ivory feel bílými klávesami.

Nenápadná skříň která doplní Vaší domácnost
Skromný a nenápadný - F 701 skvěle zapadne do estetiky Vašeho domova díky zaobleným okrajům a integrovanému krytu klaviatury. Zadní část nástroje je designována v podobném duchu - díky umístění konektorů se vyhnete skrumáži kabelů. Nástroj je navíc k dispozici ve třech barvách, takže bude snadné vybrat tu perfektní variantu pro doplnění Vašeho domova: černá, bílá nebo přírodní dřevo se vzorem.

Produktivnější cvičení s aplikacemi a Bluetooth
Výukové režimy a Bluetooth konektivita nástroje zajistí, že Vaše cvičení bude vždy zábavné a vysoce produktivní. Díky Bluetooth audio můžete k pianu připojit svůj smartphone a streamovat hudbu přes reproduktory nástroje, takže si můžete snadno zahrát se svými oblíbenými skladbami. Díky Bluetooth MIDI se zase můžete jednoduše připojit na vyučující platformy jako Skoove nebo aplikaci Piano Every Day od Rolandu, se kterými můžete monitorovat své milníky.

 

O značce Roland
Roland Corporation je jeden z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických a i jiných nástrojů.Tato korporace vlastní několik dalších značek, jejichž význam na trhu je stejně zásadní – jde například o Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk.

18. dubna 1972 byla v japonském městě Osaka firma založena Ikutaro Kakehashiem. Roland v Osace sídlil až do roku 2005 a pak se přestěhoval do města Hamamatsu. Pokud jde o původ jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je nicméně mnohem méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo počínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů.

Roland již pár let po vzniku začal prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu, které si ihned získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel s dnes legendárním modelem kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120. Krátce na to přišel již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky.O úspěšné historii firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů a naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a skupovala konkurenční podniky. Dnes pro Roland pracuje téměř 2500 lidí v továrnách v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii.

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

28.-29.9. zavřenoe-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
5 zákazníků