Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Roland F 140 R WH - digitální piano

Roland F 140 R WH - digitální piano

běžná cena:
31 690 Kč

dostupné od r. 2021


Vaše cena s DPH:
26 990 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
9591

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

digitální piano * 88 kláves * SuperNATURAL klavírní zvuky * 11 klavírních zvuků * 305 orchestrálních zvuků * Ivory feel klaviatura * Bluetooth * barva bílá


F 140 R je novinkou mezi digitálními piany, kterou na trh přináší světový renomovaný výrobce Roland. Nástroj na první pohled zaujme moderním designem s originálně řešeným krytem klaviatury a minimalistickým vzhledem korpusu. Roland využívá technologie SuperNATURAL Piano, díky níž model F140 R umí věrně napodobit zvuk i herní pocit a reakce akustického klavíru a speciální efekt Headphones 3D Ambience umí ve Vaši sluchátkách vytvořit plně prostorový zvuk. Mezi další zajímavou výbavu patří rytmické doprovody (celkem 72) a mnoho přidaných neklavírních zvuků (celkem 305). Roland F 140 vyniká i na poli konektivity, když kromě běžných možností připojení nabízí ve své třídě ojedinělé Bluetooth.

Specifikace: Roland F 140 R

klaviatura
88 kláves
5 typů nastavení dynamiky úhozu
Ivory Feel (umělá slonovina)
funkce dual
funkce split

pedály
3
Damper, Sostenuto, Soft

zvuky
11 klavírních
305 ostatních (smyčce, varhany, kytary, žestě, syntetizéry, bicí nástroje)

polyfonie
128 zvuků

efekty
Brilliance (21 ůrovní)
Ambience (10 úrovní)
pro pianové zvuky: Damper Resonance, String Resonance, Key Off Resonance

Song playback
Piano Masterpieces (69 skladeb)
Hanon (20 skladeb)
Czerny (100 skladeb)

rytmy
72 typů
2 variace

tempo
čtvrťová nota 10 - 500 BPM

audio
playback (WAV 44.1 kHz, 16-bit)

MIDI
formáty GM2, GS, XGlite

ladění
415,3 - 466,2 Hz (nastavitelné krokově po 0,1 Hz)

bluetooth
MIDI
Turning music sheet (otáčení stránek skladby)
Verze 4.0

konektivita
USB typ A
USB typ B
možnost externího flash úložiště
audio vstup 3,5 mm jack
audio výstup 3,5 mm jack

ozvučení
2 x 12 W

obsah balení
návod k použití
návod na sestavení
AC adaptér
kabel pro AC adaptér
držák sluchátek
stabilizér

rozměry
1361 x 345 x 910 mm

hmotnost
34.5 kg


O firmě Roland

Roland Corporation je jeden z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických a i jiných nástrojů.Tato korporace vlastní několik dalších značek, jejichž význam na trhu je stejně zásadní – jde například o Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk. 18. dubna 1972 byla v japonském městě Osaka firma založena Ikutaro Kakehashiem.Roland v Osace sídlil až do roku 2005 a pak se přestěhoval do města Hamamatsu. Pokud jde o původ jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je nicméně mnohem méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo počínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů. Roland již pár let po vzniku začal prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu, které si ihned získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel s dnes legendárním modelem kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120. Krátce na to přišel již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky.O úspěšné historii firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů a naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a skupovala konkurenční podniky. Dnes pro Roland pracuje téměř 2500 lidí v továrnách v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
38 zákazníků