Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Orla CDP 1

Orla CDP 1

běžná cena:
15 990 Kč

Vaše cena s DPH:
14 990 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
9942

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

digitální piano * 88 kláves * vyvážená kladívková klaviatura * 16 zvuků * polyfonie 64 hlasů * USB to HOST * audio vstup * ozvučení 2 x 15 W * barva palisandr

Orla CDP 1


Italská značka Orla nabízí výborně vybavené digitální piano za bezkonkrenční cenu. Klávesový nástroj s kladívkovou mechanikou, která je vyvážená a věrně napodobuje pocit klavírní hry, nebyl nikdy dostupnější. Kromě vyvážené klaviatury oceníte tři klavírní pedály, sklopné víko, metronom, stereo audio vstup, dva sluchátkové výstupy, ale též možnost změny ladění či volitelné transpozice. Díky dvěma 15 W reproduktorům ve stereu se budete slyšet v jakékoliv místnosti ve Vašem bytě či domě. Orla nabízí kvalitu i v kategorii nejlevnějších digitálních pian a je solidní náhradou akustického piana.


Specifikace: Orla CDP 1

barva
palisandr

klaviatura
88 kláves
typ hammer
vyvážená (odstupňovaná)
volitelná dynamika úhozu

polyfonie
64

zvuky
16

efekty
Reverb (Room, Hall, Theatre)
Chorus

demo skladby
6

metronom
různé takty (2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/8)

ovládání
master volume
transpose
pitch

konektivita
2x sluchátkový výstup
stereo audio výstup
stereo audio vstup
USB to HOST

ozvučení
2x 15W

rozměry
1350 x 430 x 840 mm

hmotnost
40 kg


O značce Orla

Společnost Orla byla založena panem Nazzarenem Orlandonim roku 1965 v Itálii ve městě Castelfidardo, v jedné z nejdůležitějších oblastí italského hudebně-nástrojařského průmyslu. Zprvu se firma orientovala na akordeony a reed organy. Později rozšířila Orla své působení na trhu na výrobu elektrických varhan, které zažily velký rozmach. Dnes je jednou z posledních velkých evropských firem, které na poli klávesových nástrojů konkurují japonským a amercikým gigantům. Speciální pozornost značky se ubírá směrem k akordeonu a ke klávesovým nástrojům se speciální klaviaturou pro hráče na akordeon, dále produkuje ve velkém množství kvalitní domácí digitální piana nebo elektronické bicí. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
1 zákazníků