Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Marshall MG 15 GFX

Marshall MG 15 GFX


Vaše cena s DPH:
4 230 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
10880

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

 

tranzistorové kytarové kombo * 15 W * 4 kanály * repro 1 x 8" * vstup pro footswitch * sluchátkový výstup * Aux in

Marshall MG 15 GFX je správná volba pro domácí cvičení a produkce v malých sálech. Tradiční marshallovský zvuk ve snadno přenosném kombu uplatníte v rockové hudbě napříč desetiletími. S výkonem 15 W a 8" reproduktorem se budete slyšet ve zkušebně a v technicky méně náročných koncertech. Kromě třípásmového ekvalizéru si na zesilovači můžete navolit jeden ze základních efektů (chorus, phaser, delay, flanger, octave a reverb) pro dobarvení svého zvuku podle svých vlastních požadavků. Vstup pro footswitch Vám dá možnost rychlého a pohodlného přepínání kanálů. Kromě sluchátkového výstupu můžete u Marshall MG 15 GFX využít také linkový vstup pro MP3.Technická specifikace:

Výkon:
15 W

Reproduktor:
8"

Počet kanálů:
4

Vstupy/výstupy:
nástrojový 6,3 jack
footswitch
sluchátkový
Aux in

Efekty:
chorus
phaser
delay
flanger
reverb
octave

Obsah balení:
kombo Marshall MG 15 GFX
napájecí kabel
český manuál 

O značce Marshall

Marshall Amplification asi netřeba představovat. Komba Marshall jsou proslavená po celém světě a asi není hudebníka, který by o nich neslyšel. Sídlo společnosti je ve Velké Británii v Milton Keynes. Její zakladatel Jim Marshall měl malou prodejnu s bicími nástroji, ze které postupem času vybudoval hudební impérium. Na radu svých známých se ve svých začátcích přeorientoval na výrobu kytarových aparátu, které v té době dodával do Spojeného království převážně americký Fender. Komba ovšem byla pro řadu muzikantů finančně příliš náročná. Marshall tedy začal s výrobou vlastních aparátů, které se během téměř padesátileté historie firmy staly synonymem pro kytarové kombo. Svědčí o tom i vybraná společnost kytaristů, kteří výhradně používali zesilovače této značky. Za všechny uveďme Erica Claptona, Jimiho Hendrixe, Eddie Van Halena, Zakka Wyldea, Jeffa Hannemana, Dava Murrayho, Anguse Younga či Slash. Komba Marshall jsou zárukou dobrého zvuku, kvalitního zpracování a naprosté spolehlivosti. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00
*mimo státní svátky

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
4 zákazníků