Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Marshall MG 100 HCFX - kytarový zesilovač

Marshall MG 100 HCFX - kytarový zesilovač

běžná cena:
11 128 Kč

Vaše cena s DPH:
10 700 Kč

ks


Katalogové číslo:
6514

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Kytarová tranzistorová hlava * 100W RMS * 4 kanály * 5 digitálních efektů * PEDL 90010 součástí balení

 

Marshall MG 100 HCFX je kytarová tranzistorová hlava. Tento zesilovač je vrcholem řady MG. Hodí se do libovolné zkušebny a je použitelný i pro pódiové vystoupení. Díky své univerzálnosti a možnostem nastavení se hodí pro většinu hudebních stylů.

 

Marshall MG 100 HCFX - Technická specifikace:

Výkon:
100W RMS

Kanály:
4 kanály s možností uložení nastavení (Clean, Crunch, OD1, OD2)

Digitální efekty:
Chorous, Phaser, Flanger, Vibe, Octave

Digitální delay:
Hi-Fi, Tape, Multi, Reverse

Digitální reverb:
Spring, Studio

Power Amp Damping Switch:
Ano

MP3/Line in jack:
Ano

Sluchátkový výstup:
Ano

Externí efektová smyčka:
Ano

Foot switch (nožní spínač):
Ano (kompatibilní s MG footcontroller)(PEDL 90010 součástí balení)

Obsah balení:
Marshall MG 100 HCFX kytarová transistorová hlava
Foot Switch PEDL-90010
Napájecí šňůra
Uživatelský manuál

Rozměry:
š 674 x v 494 x h 278

Váha:
22.4 Kg


Popis Marshall MG 100 HCFX

 

Marshall MG 100 HCFX je opravdu propracovaným kouskem. Co se pestrosti zvuku týče, najdeme u tohoto zesilovače čtyři kanály: Clean, Crunch a dva uživatelsky definovatelné. Hlava je vybavena klasickým 3 pásmovým equalizérem, kde nalezneme ovladače pro basy, středy a výšky.

MG 100 HCFX má zabudovanou také pětici digitálních efektů, které se snadno ovládají jedním kolečkem. Jedná se o Chorous, Phaser, Flanger, Vibe a Octave. Dalších změn zvuku dosáhnete pomocí čtyř možností nastavení Delay (Hi-Fi, Tape, Multi a Reverse). Hlava obsahuje také digitální reverb, který má dvě možnosti nastavení a to Studio a Spring.

Na čelním panelu najdeme ještě ovladač pro Gain a Master volume. Dále pak kytarový vstup a 3,5 jack výstup pro sluchátka. MG 100 HCFX má i vstup a výstup pro efektovou smyčku a vstup pro připojení Mp3 nebo jiného přehrávače, takže můžete cvičit, nebo si zahrát s oblíbeným interpretem. Je zde i vstup pro foot switch (nožní spínač), který je součástí balení.

Tento zesilovač je dobrou volbou pro většinu hudebních stylů. Vyznačuje se dobrým zpracováním a opravdu solidním zvukem, který si může každý upravit podle svého díky zabudovaným efektům a skvělému reverbu.


O značce Marshall

Marshall Amplification asi netřeba představovat. Komba Marshall jsou proslavená po celém světě a asi není hudebníka, který by o nich neslyšel. Sídlo společnosti je ve Velké Británii v Milton Keynes. Její zakladatel Jim Marshall měl malou prodejnu s bicími nástroji, ze které postupem času vybudoval hudební impérium. Na radu svých známých se ve svých začátcích přeorientoval na výrobu kytarových aparátu, které v té době dodával do Spojeného království převážně americký Fender. Komba ovšem byla pro řadu muzikantů finančně příliš náročná. Marshall tedy začal s výrobou vlastních aparátů, které se během téměř padesátileté historie firmy staly synonymem pro kytarové kombo. Svědčí o tom i vybraná společnost kytaristů, kteří výhradně používali zesilovače této značky. Za všechny uveďme Erica Claptona, Jimiho Hendrixe, Eddie Van Halena, Zakka Wyldea, Jeffa Hannemana, Dava Murrayho, Anguse Younga či Slash. Komba Marshall jsou zárukou perfektního zvuku, kvalitního zpracování a naprosté spolehlivosti.
 


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


prodejna            

 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
25 zákazníků