Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Line 6 POD HD 500X - kytarový multiefekt

Line 6 POD HD 500X - kytarový multiefekt

běžná cena:
14 100 Kč

Vaše cena s DPH:
13 490 Kč

ks


Katalogové číslo:
9852

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

kytarový multiefekt * 30 simulací zesilovačů * 8 simulací mikrofonních preampů * HD kvalita * více než 100 efektů * zapojení až 8 efektů najednou * velký LCD display * looper 48 sekund * chromatická ladička * USB * MIDI I/O * S/PDIF * vestavěný expression pedál * možnost připojení pedálu L6-Link* DC adaptér v balení

Line6 POD HD 500X - kytarový multiefekt


POD HD 500X je komplexním řešením kytaristova zvukového setupu. Této mašině nechybí nic, co byste jako kytaristé nepotřebovali, ať hrajete klasické blues, rock, funky, pop nebo punk či trash metal. Předzesilovač a multiefekt, podiové řešení bez retězce krabiček, spolehlivý a zvukově kvalitní nahrávací mezistupeň mezi Vaší kytarou a zbytkem světa - tím vším dokáže být Line6 POD HD 500 X. Díky 30 simulacím zesilovačů a reproboxů lze pustit signál z multiefektu přímo do mixážního pultu nebo do zvukové karty, odpadá tak nutnost přepravovat a zvučit kytarový aparát. POD HD500 X skrývá také bohatě vybavenou efektovou část podpořenou expression pedálem pro real-time ovádání až 52 parametrů a efekt wah-wah. Pro uložení svého nastavení můžete použít až 512 uživatelských presetů a nahrávat a smyčkovat s looperem, který je schopný pracovat se sekvencí dlouhou 48 sekund. Perfektní je také konektivita multiefektu: kromě standardních možností propojení je zde vstup pro kytary Variax nebo S/PDIF. Pevné šasi, přehledný displej, dobrá ergonomie a skvěle provedená montáž dovoluje tomuto stroji těžké zapřažení v denodenním kytaristově provozu. Zkrátka řečeno, výbava tohoto zařízení je vyčerpávající, stejně tak jako je výborná kvalita simulací a kytarových efektů. Vřele jej doporučujeme pro profesionální použití i jako skvělou "hračku" pro amatéry, kteří chtějí zkusit, jaké všechny zvuky se dají z elektrické kytary vydolovat.


Specifikace:

typ efektu

multiefekt

konstrukce
podlahová

počet nožních spínačů
12 + expression pedál
podsvícené

display
LCD

práce se zvukem
simulace 30 zesilovačů a reproboxů
simulace 8 mikrofonních preampů
A.I.R. mód - hraní do aparátu i do sluchátek
Dual Tone Processing - rozdělení signálu na 2 nezávislé cesty

počet efektů
více než 100
možnost použít 8 efektů současně

ladička
ano
chromatická

konektivita
L/R IN (mono, stereo)
L/R OUT
AUX IN
XLR
MIDI IN/THRU
USB
S/PDIF
vstup pro expression pedál L6-Link
vstup pro VariaxO značce Line6:

Line6 je americký výrobce digitálních modelingových kytar a baskytar, aparatur, efektů a dalšího elektronického příslušenství pro hudebníky, který vznikl v polovině 90. let v kalifornském městě Calabasas v USA. Tato firma v roce 1996 jako první na světě vyrobila kytarový digitální modelingový zesilovač, který pojmenovali AxSys 212. Ten byl základem pro jejich ohromný vzestup, který nastal na počátku nového tisíciletí.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+