Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Laney LX35R - kytarové kombo

Laney LX35R - kytarové kombo


Vaše cena s DPH:
4 340 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
1280

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

30W * čistý a zkreslený kanál * funkce XTS pro metalové zkreslení * společný equalizer: basy, středy a výšky * reproduktor 1x 10“ * CD/line vstup * sluchátkový výstup

Laney LX35R

Tento 2 kanálový tranzistorový aparát disponuje výkonem 30W a je osazen reproduktorem o průměru 10 palců. Jednotlivé kanály je samozřejmě možné přepínat footswitchem. Model je dále vybaven sluchátkovým výstupem, linkovým vstupem a společným equalizérem pro oba kanály. Tato série se vyznačuje příznivou cenou, za kterou dostanete kvalitní aparát, vhodný především pro začínající či mírně pokročilé hráče. 

 

Technická specifikace:
- výkon: 30 W

 

Reproduktory:
- 1 x 10"

 

Funkce:
- kanály: 2x (čistý/zkreslený)
- ekvalizace: basy/středy/výšky
- reverb pružinový
- funkce XTS

 

Ovládání:
- Volume
- Master
- Crunch
- Bass
- Mid
- Treble
- Reverb

 

Konektory:
- kytarový vstup
- MP3/linkový vstup
- výstup pro externí reprobox
- vstup pro footschwitch (footschwitch není součástí balení)
- sluchátkový výstup

 

Rozměry a hmotnost:
- Rozměry: 403 x 368 x 278 mm
- hmotnost: 12,25 Kg

 

Materiál:
- černé kovové rohy, gumová spodní část

 

O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

 

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
4 zákazníků