Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Laney LX120R TWIN - kytarové tranzistorové kombo

Laney LX120R TWIN - kytarové tranzistorové kombo

běžná cena:
9 350 Kč

Vaše cena s DPH:
8 990 Kč

ks


Katalogové číslo:
6379

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

tranzistorové kombo * výkon 120 W * 2 x 12" Celestion Driver * dva kanály * reverb * funkce XTS * crunch

Laney LX120R TWIN - kytarové tranzistorové kombo

Laney LX120R TWIN je univerzální tranzistorové kombo ze série LX. Tato série se vyznačuje přiznivou cenou, za kterou dostanete kvalitní aparát, vhodný především pro začínající či mírně pokročilé hráče. Model LX120R TWIN je vybaven dvěma vysoce kvalitními 12 palcovými Celestion reproduktory a dokáže podat výkon až 120 Wattů, což je velice solidní pro použití ve zkušebně a na středně velkých pódiích. Toto kombo disponuje dvěma footswitchem přepínatelnými kanály (zkreslený a nezkreslený) s nezávislým ekvalizérem (basy, středy, výšky). LX120R Vám nabídne efekt Reverb a novou funkci XTS (eXtreme Tone Shaping), díky níž dosáhnete unikátního metalového zvuku. Kromě standardního ovladače Volume a potenciometrů Bass, Middle a Treble najdete na předním panelu pohodlně umístěn i ovladač Crunch, jehož pomocí lze nastavit míru zkreslení. Dále je zde umístěn i ovladač úrovně zabudovaného reverbu. Konektivita komba LX120R TWIN je zajištěna Line-Out výstupem, vstupem pro nožní ovladač a stereo RCA vstupem, sloužícím pro připojení CD či mp3 přehrávače. Laney LX120R TWIN je kvalitní tranzistorové kombo, které zvládne vše, co byste od něho mohli čekat.


Technická specifikace:

- výkon: 120 W
- impedance: 8 Ohmů

Reproduktory:
- Celestion x 2
- 2 x 12"

Funkce:
- kanály: 2 - čistý/zkreslený
- nezávislá ekvalizace: 3-pásmová - basy/středy/výšky
- efektová smyčka
- Reverb
- funkce XTS

Ovládání:
- Volume
- Master
- Crunch
- Bass x 2
- Mid x 2
- Treble x 2

Konektory:
- 1 x jack (Line-Out)
- 1 x výstup pro externí reprobox
- 1 x vstup pro nožní ovladač
- 1 x vstup pro CD (Phono)

Rozměry a hmotnost:
- 67 x 47,5 x 27,5 cm
- hmotnost: 22,7 kg

Materiál:
- černé kovové rohy, odolná lesklá kovová mřížka a gumová spodní část


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
24 zákazníků