Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Korg GT 4 - ladička

Korg GT 4 - ladička

běžná cena:
565 Kč

Vaše cena s DPH:
559 Kč

ks


Katalogové číslo:
3405

 • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

 • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

 • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

 • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

 • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

GT-4

Hlavní funkce

 1. kompaktní ladička, speciálně určená pro ladění kytar/baskytar

 1. výběr ze tří různých režimů ladění: Strobe, Mirror a Meter

 1. snížené ladění umožňuje ladit o jeden až pět půltónů pod standardním laděním

 1. podpora ladění sedmistrunných kytar a šestistrunných baskytar

 1. vestavěný kondenzátorový mikrofon pro ladění akustických nástrojů

 1. nízká spotřeba energie

 

Speciální kytarová/baskytarová ladička s kruhovým displejem

 

GT-4 je ladičkou, speciálně určenou pro ladění kytary/baskytary. Nabízí automatickou detekci naladění vstupujícího tónu, a současně i snadné ovládání. To zajišťuje mimo jiné originální kruhový dísplej s velkým zobrazením názvu tónu. Ladička v režimu Guitar umožňuje ladění sedmistrunných kytar, a v režimu Bass pak i ladění šestistrunných baskytar. Přes své malé rozměry garantuje GT-4 tutéž vynikající přesnost ladění,jakou jsou vyhlášené i ostatní ladičky značky Korg. Vestavěný mikrofon navíc dovoluje ladění akustických kytar.

 

Režimy .ladění: Strobe, Mirror, a Meter

 

U GT-4 lze zvolit ze tří možných způsobů, jakými bude LED displej indikovat ladění. Zelený trojúhelníkový ukazatel pak slouží k rychlému posouzení, zda je aktuální ladění příliš nízko či vysoko.

 

Režim Strobe

 

Jakmile zahrajete na váš instrument tón, červené LED diody na kruhovém displeji začnou rotovat, a zastaví se, až bude nástroj naladěn. Pokud bude nástroj naladěn příliš vysoko, budou diody rotovat ve směru hodinových ručiček, pakliže bude ladění nízké, budou rotovat opačným směrem.

 

Režim Mirror

 

Nově vyvinutá metoda ladění plně využívá výhod rotačního displeje. Jednoduše nalaďte nástroj tak, aby se rozsvícené červené LED diody kryly s diodami nesvítícími. Pokud bude ladění nástroje vysoké, rozsvícené LED diody se budou posouvat doprava, při nízkém naladění pak naopak.

 

Režim Meter

 

Obdoba klasického ladění s jehlovým ukazatelem - nalaďte nástroj tak, aby se rozsvícená LED dioda dostala na úroveň středového zeleného trojúhelníkového ukazatele.

 

Snížené ladění

 

V režimu Quinta-flat lze kalibrovat GT-4 o jeden až čtyři půltóny pod standardní ladění.

 

Jednoduché ovládání a dlouhá životnost baterií

 

GT-4 má optimálně ergonomicky umístěné ovládací prvky. Mimoto je ladička navržena tak, aby co nejvíce šetřila vložené baterie. Když ladička v režimu Strobe zhruba třicet vteřin nezaznamená žádný vstup, rotující LED diody zhasnou. Pokud s ladičkou deset minut nepracujete, automaticky se vypne.

 

O značce Korg Corporation
 

Korg Corp. je japonský výrobce elektronických hudebních nástrojů, audio procesorů, kytarových efektovách pedály, záznamových zařízení, a a dalšího hudebního příslušenství. Pod značkou Vox vyrábí zesilovače a elektrické kytary. Společnost byla založena v roce 1962 v Japonsku Tsutomu Kato a Tadashi Osanai, byl Korg původně známý jako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd. S prvním produktem přišla firma již v roce 1963. Jednalo se o elektro-mechanické rytmické zařízení zvané Donca matic DA-20. Velmi brzy přišla díky jeho úspěchu na trh tranzistorová verze. V roce 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inženýra a nadšence pro elektronické klávesy. Ten se vrátil po 18 měsících s prvním prototypem varhan, které dostaly název Korg, který vznikl sestavením iniciál zakladatelů společnosti a písmen RG, odkazující na varhany (RG). Korg brzy objevil velkou mezeru na trhu v podobě nedostatku sériově vyráběných syntezátorů. První vlaštovkou byl v roce 1973 představený miniKORG. Korg se soustředil od počátku na snadno dostupné nástroje pro hudební fanoušky a drahé modulární systémy. V osmdesátých letech začíná s vývojem digitálních pian. První model, Korg M1 přichází na trh v roce 1988. Úspěch této převratné koncepce pečetí více než 250.000 prodaných kusů. Další milníky technologie představuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005). V roce 1989 nastupuje ke Korgu tým designerů, kteří odešli z Yamahy. Obě společnosti byly v historii vzájemně velmi provázané, a to i podílově. Definitivně se od Yamahy odloučil Korg v roce 1993. V roce 1992 firma kupuje britský Vox, jedničku na poli kytarové technologie. Korg je také po desetiletí výhradním distributorem produktů zesilovačů Marshall pro americký trh.


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkováníprodejna            

 

pondělí - pátek
9:00-18:00

sobota
10:00 - 14:00

 

*kromě státních svátků

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

Po telefonu jsem se radila s velice milým pánem a kvůli objednávce mi ještě volal pro upřesnění .

Měla jsem pocit, že je zákazník opravdu zajímá. Moc děkuji

 

Jana, Heuréka

 

(Červen 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
21 zákazníků