Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Kawai ES 110 B - přenosné digitální piano

Kawai ES 110 B - přenosné digitální piano


Vaše cena s DPH:
14 490 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
11303

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

černá varianta * 88 kláves * kladívková mechanika RH-C* 19 nástrojů * 100 rytmických smyček * možnost záznamu 3 skladeb * Dual a Split * polyfonie 192 hlasů * pedál * notový stojan

 

Kawai ES 110 stage piano

 

Klaviatura ES 110 je vybavena 88 klávesami s vyváženou kladívkovou mechanikou, reaguje stejně jako skutečný klavír a je proto ideální volbou pro začátečníky, kteří hledají nástroj, na kterém se mohou učit. Dojem z realističnosti však také osloví zkušené hráče, kteří hledají druhý klavír pro cvičení nebo piano na cesty. Každý tón je zvlášť samplovaný z koncertního piana Kawai.

 

Pravý charakter v každé notě

Digitální piano ES110 produkuje krásný zvuk klavíru Kawai, který je uznávaným koncertním nástrojem. Všech 88 tónů tohoto výjimečného nástroje pečlivě nahraných a analyzovaných věrně reprodukuje pomocí technologie Advanced Harmonic Imaging. Tento jedinečný proces přesně vykresluje široký dynamický rozsah původního klavíru a poskytuje klavíristům mimořádnou úroveň expresivity od nejjemnějšího pianissimo po nejsilnější a nejodvážnější fortissimo.

 

 

Ozvěny, šumy a rezonance

Další efekty reverb simulují akustické prostředí místnosti, recitálu, živé scény nebo koncertní síně, s nastavením pro úpravu hlasu, sympatické rezonance a dalších akustických vlastností. Výsledkem je bohatý, živý klavírní tón, který dodává úchvatný realismus a autenticitu.

 

 

Inspirující funkce

Navíc působivý ES110 nabízí také řadu užitečných funkcí, které doplňují autentické dotykové klávesy a bohaté klavírní zvuky. Vestavěná funkce lekce s nastavitelným metronomem a záznamníkem písní je neocenitelným nástrojem pro aspirace klavíristů, zatímco další hlasy nástrojů, duální a rozdělené režimy hraní a 100 bubnových rytmů umožňují hráčům všech úrovní dopřát si tvůrčího ducha.

 

 

Line Out konektory

ES110 váží pouhých 12 kilogramů a je ideální pro muzikaty, kteří hledají přenosný nástroj s autentickou klaviaturou a vysoce kvalitními zvuky. Konektory Line Out umožňují přímé propojení s mixery a PA, s možností nechat vestavěné reproduktory povolené pro použití jako lokální monitory.

 

Připojení Bluetooth

Kromě standardních MIDI portů má model ES110 také integrovaný Bluetooth MIDI, který umožňuje bezdrátově komunikovat s inteligentními zařízeními. Po spárování s telefonem nebo tabletem mohou majitelé ES110 snadno rozšiřovat funkce klavíru pomocí široké škály hudebních aplikací - bez nutnosti dalších kabelů nebo adaptérů.

 

funkce

19 nástrojů

reverb (Room, Small Hall, Concert Hall, Off)

přednastavené efekty

dual, split

nahrávání 3 skladby, 1 stopa, max. 15.000 Not

lessons

Transpose, Tuning, Speaker On/Off, Reset, Auto Power Off, Send PRG change, MIDI Channel, Local Control Mode, Multi Timbral Mode

 

konektivita

Bluetooth (Ver. 4.0; GATT compatible), Bluetooth Low Energy MIDI

Line Out (L/Mono, R) Jack 6,3 mm

MIDI IN/OUT

výstup pro pedál (F-10H)

2x sluchátka Jack 6,3 mm

 

Ozvučení

Výkon reproduktorů: 14 W (2 x 7W)

 

obsah balení

Adaptér

pedál F-10H

notový stojan

 

rozměry

Šířka 1312 mm

Hloubka 286 mm
Výška 145 mm
Hmotnost 12 kg

 

O značce Kawai:

Kawai se řadí mezi nejznámější japonské výrobce klavírů nejvyšší třídy. Dlouholetý vývoj sahá až do roku 1927 kdy byla firma založena ve městě Hamamatsu, v profektuře Shizuoka panem Koichi Kawaiem. Firma v současnosti zaměstnává více než 4000 zaměstnanců. A svým obratem patří mezi nejúspěšnější výrobce klavírů.

Firma rozvíjí od 80. let rovněž vlastní syntezátory a digitální piana, původně pod názvem Teisco, kterou v průběhu let nahradil souhrnný název Kawai. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
1 zákazníků