Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Francisco Esteve 8F Flamenco - klasická kytara

Francisco Esteve 8F Flamenco - klasická kytara


Vaše cena s DPH:
28 800 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
1780

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

flamencová kytara*luby a zadní deska z Cypřiše*ebenový hmatník

 

 

Kytara Francisco Esteve model 8F je koncertním flamenco nástrojem. Kytara má typickou španělskou konstrukci. Nástroj je precizně vypracován, aby šel z kytary intenzivní zvuk. a přitom měl tón flamenco barvu. Kytara má pohodlný dohmat díky vypracovanému krku.
V modelu 8F získáte skvělou flamenco kytaru pro vystoupení či doprovod tanečních flamenco kurzů. Hmatník je z ebenu, přední deska z rezonančního masivního smrku. Nástroj je vyztužen uhlíkovým materiálem.
 

Specifikace:

 

Přední deska:  masivní rezonanční smrk
Luby a zadní deska:  cypřiš
Krk:  africký mahagon nebo cedr odorata
Hmatník: eben 

Kobylka:  Indian rosewood (indický palisandr)
Mechanika: barva zlatá
Výložka: černá
Lak: lesklý průhledný 

Ochrana desky: krycí průhledná slída na přední desce okolo otvoru

Menzura: 660 mm

 

 

Francisco Esteve model 8F zní typickým flamenco tónem. Nástroj má svůj jedinečný tónový charakter. Ve zvuku má zřetelné vyšší frekvence tak, jak je to typické pro flamenco kytary. Je to nástroj vhodný pro flamenco hru nebo španělskou hudbu s prvky rasgueada. Kytara má ochrannou slídu, která chrání desku před odřením nehty. Kytara Francisco Esteve 8F se od kytar jiných značek odlišuje svým španělským flamenco charakterem  tónu - jinými slovy je to kytara s "duší". 

 

 

O značce Francisco Esteve:

 

Místo: Kytary Esteve se vyrábí v manufaktuře na západním španělském pobřeží na předměstí Valencie ve čtvrti Alboraya. 
Historie: S výrobou začali Francisco Esteve a Manuel Antonio Monfort v roce 1957. Již od počátku využili zkušenosti španělský kytarářských mistrů, aby kytary měly výjimečný zvukový charakter.
Výroba: Výroba prošla vývojem, kterému přispívalo uplatnění kytar u špičkových španělských kytaristů, kteří testovali nové nástroje. Výroba je postavená na řemeslné zručnosti manufakturních kytarářů, kteří již po několik generací staví nástroje na vysoké úrovni. Dnes je manufaktura vedená mistrem Manuelem Adalidem, který sám kompletuje nejvyšší modely 11,12, ADALID, Artista Membrane, Torres , Lacote a další. Mnozí z kytarářů jsou kytaristé, takže nástroje opravdu stojí za poslech.
Uplatnění: Díky svému zvuku se značka Esteve prosadila u kytaristů na celém světě a především v Americe a v Evropě. 
Ocenění: Kytary Esteve získávají ocenění na kytarářských soutěžích a přinášejí mnoho hudební inspiarace předním kytarovým interpretům.
Web výrobce: www.guitarrasesteve.es
 


 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
3 zákazníků