Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Francisco Esteve 5F Flamenco - klasická kytara

Francisco Esteve 5F Flamenco - klasická kytara


Vaše cena s DPH:
16 190 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
1778

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

flamenco kytara*masivní smrková deska*luby a zadní deska sycamore*hmatník a kobylka indický palisandr

 

Kytara Francisco Esteve model 5F je základním nástrojem značky Esteve pro flamencové hráče. Kytara má typickou španělskou konstrukci. Nástroj je precizně vypracován, abyste z něj dostali maximální zvuk a přitom měl tón flamenco barvu. Krk padne výborně do ruky.
Za příznivou cenu získáte znělou flamenco kytaru s příjemným dohmatem. Z použitím indického rosewoodu na hmatníku a kobylce a sycamore na lubech a zadní desce vidíte, že je využit hodnotnější materál pro zvuk a kontrukci. 
 

Specifikace:

 

Přední deska:  masivní rezonanční smrk
Luby a zadní deska:  Sycamore (platan mexický)
Krk:  africký mahagon
Hmatník a kobylka:  Indian rosewood (indický palisandr)
Mechanika: barva stříbrná
Výložka: černá
Lak: lesklý průhledný s medovým nádechem

Ochrana desky: krycí průhledná slída na přední desce okolo otvoru

 

 

 

Francisco Esteve model 5F je zvukově někde uprostřed mezi "ostrými" flamencovými kytarami vyšší cenové kategorie a klasickými španělkami. Je to nástroj vhodný pro začínající falmencové kytaristy nebo pro kytaristy, kteří hrají napůl klasiku a napůl španělský repertoár s prvky flamenca. Na model 5F můžete zahrát i klasické skladby, protože dohmat není zcela nízký jako u vyšších modelů flemenco, takže zahrajete i kulatý a zpěvný tón. Chcete-li, aby kytara měla typický flamenco perkusní drnčivý tón, tak je možné upravit kobylkový pražec pro ryzí flamenco hru.

 

 

O značce Francisco Esteve:

 

Místo: Kytary Esteve se vyrábí v manufaktuře na západním španělském pobřeží na předměstí Valencie ve čtvrti Alboraya. 
Historie: S výrobou začali Francisco Esteve a Manuel Antonio Monfort v roce 1957. Již od počátku využili zkušenosti španělský kytarářských mistrů, aby kytary měly výjimečný zvukový charakter.
Výroba: Výroba prošla vývojem, kterému přispívalo uplatnění kytar u špičkových španělských kytaristů, kteří testovali nové nástroje. Výroba je postavená na řemeslné zručnosti manufakturních kytarářů, kteří již po několik generací staví nástroje na vysoké úrovni. Dnes je manufaktura vedená mistrem Manuelem Adalidem, který sám kompletuje nejvyšší modely 11,12, ADALID, Artista Membrane, Torres , Lacote a další. Mnozí z kytarářů jsou kytaristé, takže nástroje opravdu stojí za poslech.
Uplatnění: Díky svému zvuku se značka Esteve prosadila u kytaristů na celém světě a především v Americe a v Evropě. 
Ocenění: Kytary Esteve získávají ocenění na kytarářských soutěžích a přinášejí mnoho hudební inspiarace předním kytarovým interpretům.
Web výrobce: www.guitarrasesteve.es
 


 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
4 zákazníků