Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
D'Addario EZ 910 Br - kovové struny pro akustickou kytaru (light) 11/52

D'Addario EZ 910 Br - kovové struny pro akustickou kytaru (light) 11/52

běžná cena:
175 Kč

Vaše cena s DPH:
159 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
5489

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

kvalitní a hutný zvuk * dlouhá trvanlivost * bronzové opředení

D'Addario EZ 910 jsou struny určené pro akustické (westernové) kytary. Ocení je zejména kytaristé, kteří potřebují opravdu jasný, hutný a kvalitní zvuk. D'Addario EZ910 patří mezi středně tvrdé typy strun. Jsou opředeny bronzem, což je slitina mědi a cínu. Struny z tohto materiálu zavedli do výroby John D'Addario Sr. a John D'Angelico již ve 30. letech minulého století. Od té doby firma D'Addario pracuje na jejich vylepšení pro ještě lepší a kvalitnější zvuk.

Struny EZ 910 jsou určené pro hráče, kteří požadují vysoký zvukový standard, ostrý a jasný zvuk a přesnou projekci tónu. Vybavením Vaší kytary těmito strunami získáte kvalitu, postavenou na dlouhé tradici firmy D'Addario, hlasitý zvuk a dlouhou trvanlivost za skvělou cenu.


Technická specifikace:

E - 0,52 - opředená bronzem
A - 0,42 - opředená bronzem
d - 0,32 - opředená bronzem
g - 0,24 - opředená bronzem
h - 0,15 - ocelová
e - 0,11 - ocelová


O značce D'Addario:

D'Addario & Company je světoznámý výrobce strun s tradicí delší než 300 let. Původně italská rodina, která se věnovala výrobě houslových strun, přesídlila začátkem 20. století do Spojených států. Postupem času se firma stala synonymem kvalitních strun pro nepřeberné množství hudebních nástrojů. Firemní filozofií je nesázet jen na tradice, ale pečlivě se věnovat vývoji a vylepšení svého nabídkového portfólia. Proto už ve 40. letech začala firma experimentovat s nově vynalezeným materiálem nylonem a během zbytku 20. století se staly struny pro klasické kytary D'Addario jedněmi z nepoužívanějších strun v celosvětovém měřítku. V současnosti společnost využívá a testuje materiály používané americkou vesmírnou agenturou NASA. D'Addario ovšem není pouze výrobcem kytarových strun. V osmdesátých letech minulého století se vrátila k produkci strun ke smyčcovým nástrojům. Zároveň je její jméno podepsáno pod několik světoznámých značek. Například kvalitní a profesionály hojně využívané kabely Planet Waves, bicí nástroje Evans Drumheads či plátky pro dechové nástroje Rico Reeds.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+