Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
D'Addario EJ16 PhBr (light) 12/53 - kovové struny pro akustickou kytaru

D'Addario EJ16 PhBr (light) 12/53 - kovové struny pro akustickou kytaru


Vaše cena s DPH:
229 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
647

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

silný a hutný zvuk * dlouhý sustain * vysoká odolnost * fosforbronzové opředení

D'Addario EJ 16 jsou struny určené pro akustické (westernové) kytary. Ocení je zejména kytaristé, kteří potřebují opravdu silný a hutný zvuk. EJ16 patří mezi tvrdší typy strun. Jsou opředeny fosforbronzem, který D´Addario uvedlo do výroby v roce 1974. Struny z tohoto materiálu se okamžitě staly velmi oblíbenou variantou tradičních bronzových strun a to pro jejich pružnost, tvrdost, hutný zvuk a dlouhý sustain.

Struny D'Addario E 16 mají velmi dlouhou životnost, skvělý zvuk, dlouhý sustain a to všechno za opravdu přívětivou cenu. Mezi nabídkou D'Addario&Company jsou akustické struny z řady Phosphore Bronze Wound nejoblíbenějším artiklem mezi kytaristy a rozhodně stojí za to je vyzkoušet.


Technická specifikace:

E - 0,53 - opředená fosforbronzem
A - 0,42 - opředená fosforbronzem
d - 0,32 - opředená fosforbronzem
g - 0,24 - opředená fosforbronzem
h - 0,16 - ocelová
e - 0,12 - ocelová


O značce D'Addario:

D'Addario & Company je světoznámý výrobce strun s tradicí delší než 300 let. Původně italská rodina, která se věnovala výrobě houslových strun, přesídlila začátkem 20. století do Spojených států. Postupem času se firma stala synonymem kvalitních strun pro nepřeberné množství hudebních nástrojů. Firemní filozofií je nesázet jen na tradice, ale pečlivě se věnovat vývoji a vylepšení svého nabídkového portfólia. Proto už ve 40. letech začala firma experimentovat s nově vynalezeným materiálem nylonem a během zbytku 20. století se staly struny pro klasické kytary D'Addario jedněmi z nepoužívanějších strun v celosvětovém měřítku. V současnosti společnost využívá a testuje materiály používané americkou vesmírnou agenturou NASA. D'Addario ovšem není pouze výrobcem kytarových strun. V osmdesátých letech minulého století se vrátila k produkci strun ke smyčcovým nástrojům. Zároveň je její jméno podepsáno pod několik světoznámých značek. Například kvalitní a profesionály hojně využívané kabely Planet Waves, bicí nástroje Evans Drumheads či plátky pro dechové nástroje Rico Reeds.

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - čtvrtek
9:30 - 18:00
pátek
9:30 - 16:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků