Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
D'Addario EJ 15 PhBr - kovové struny pro akustickou kytaru (extra light) 10/47

D'Addario EJ 15 PhBr - kovové struny pro akustickou kytaru (extra light) 10/47

běžná cena:
241 Kč

Vaše cena s DPH:
199 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
5482

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

silný a hutný zvuk * pohodlný dohmat * dlouhý sustain * fosforbronzové opředení

D'Addario EJ 15 jsou struny určené pro akustické (westernové) kytary. Ocení je zejména kytaristé, kteří potřebují opravdu silný a hutný zvuk a přitom měkký a pohodlný dohmat. EJ15 patří mezi měkčí typy strun. Jsou opředeny fosforbronzem, který D'Addario uvedlo do výroby v roce 1974. Struny z tohoto materiálu se okamžitě staly velmi oblíbenou variantou tradičních bronzových strun a to pro jejich pružnost, tvrdost, hutný zvuk a dlouhý sustain.

Struny D'Addario EJ 15 mají velmi dlouhou životnost, skvělý zvuk, dlouhý sustain a lehce se na ně hraje, a to všechno za opravdu přívětivou cenu. Mezi nabídkou D'Addario&Company jsou akustické struny z řady Phosphore Bronze Wound nejoblíbenějším artiklem mezi kytaristy a rozhodně stojí za to je vyzkoušet.


Technická specifikace:

E - 0,47 - opředená fosforbronzem
A - 0,39 - opředená fosforbronzem
d - 0,30 - opředená fosforbronzem
g - 0,23 - opředená fosforbronzem
h - 0,14 - ocelová
e - 0,10 - ocelová


O značce D'Addario:

D'Addario & Company je světoznámý výrobce strun s tradicí delší než 300 let. Původně italská rodina, která se věnovala výrobě houslových strun, přesídlila začátkem 20. století do Spojených států. Postupem času se firma stala synonymem kvalitních strun pro nepřeberné množství hudebních nástrojů. Firemní filozofií je nesázet jen na tradice, ale pečlivě se věnovat vývoji a vylepšení svého nabídkového portfólia. Proto už ve 40. letech začala firma experimentovat s nově vynalezeným materiálem nylonem a během zbytku 20. století se staly struny pro klasické kytary D'Addario jedněmi z nepoužívanějších strun v celosvětovém měřítku. V současnosti společnost využívá a testuje materiály používané americkou vesmírnou agenturou NASA. D'Addario ovšem není pouze výrobcem kytarových strun. V osmdesátých letech minulého století se vrátila k produkci strun ke smyčcovým nástrojům. Zároveň je její jméno podepsáno pod několik světoznámých značek. Například kvalitní a profeionály hojně využívané kabely Planet Waves, bicí nástroje Evans Drumheads či plátky pro dechové nástroje Rico Reeds.

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
19 zákazníků