Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
CORT X250 BK

CORT X250 BK

běžná cena:
9 290 Kč

Vaše cena s DPH:
8 390 Kč

ks


Katalogové číslo:
11724

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

elektrická kytara typu superstrat * 2x humbucker, 1x single * tremolo

CORT X250 BK - elektrická kytara

Elektrická kytara typu superstrat, tedy kytara s maximálně univerzálním použitím. To kvůli použití snímačů a možnosti jejich kombinování. Kytara je osazena snímači 2x EMG SRO OC1 Humbucker, 1x Alnico V Single-coil. Tyto lze mezi sebou přepínat pětipolohovým přepínačem. Samotný zvuk je pak ovládán dvěma potenciometry, volume a tónová clona. K univerzálnosti nástroje přispívá taktéž kobylka s dvojzvratným tremolem. Stabilní ladění zajišťují zámky na nultém pražci.

Cort X250 BK má tělo vyrobené ze dřeva meranti, krk je zhotoven z javoru a k tělu kytary je přišroubovaný, osazen hmatníkem z brazilské třešně ( jatoba ). Na hmatníku naleznete 24 pražců.


specifikace:

barva 

černá lesk


typ
superstrat

počet pražců
24

model snímačů
2x EMG SRO OC1 Humbucker, 1x Alnico V Single-coil

menzura
648 mm

tělo
meranti

krk
javor

hmatník
jatoba


 

O firmě Cort

Cort je americká firma vyrábějící v Asii elektrické kytary, akustické kytary a elektrické baskytary od roku 1973. Strategií firmy Cort je vyrábět vysoce kvalitní kytary za přijatelné ceny.Cort je jedním z největších výrobců kytar na světě (ročně vyrobí kolem milonu kytar) a vyrábí také kytary pro jiné značky, například  Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort se zasloužil američan  Jack Westheimer, který se, jako jeden z prvních, zajímal o asijskou produkci kytar. Jméno firmy vzniklo zkrácením jména Cortez, značky akustických kytar.


 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků