Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Cort SUNSET NYLECTRIC BK - elektrická klasická kytara

Cort SUNSET NYLECTRIC BK - elektrická klasická kytara


Vaše cena s DPH:
12 190 Kč

ks


Katalogové číslo:
11801

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Elektricko klasická kytara * nylonové struny Savarez * smrková přední deska * luby a zadní deska mahagon * nultý pražec 45 mm * snímače, a ekvalizátor od značky Fishman

 

Sunset Nylectric

Elektrická klasická kytara Sunset Nylectric byla navržena, aby překlenula mezeru mezi elektrikami a klasickými kytarami. Z elektrik si bere nízký profil a tvar těla, je vybavena speciálními snímači, a z klasik si bere nylonové struny a širší krk. Nylectric je sestrojena tak, aby si na ní zahrál kytarista z obou světů a rozumnou cenu.

 

 

Fishman® SONITONE VTB EQ

Elektronika vyvinutá za účelem dostat co nejvíce z unikátních vlastností zvuku nylonových strun. VTB systém přenáší věrně a transparentně vyvážený organický zvuk kytary, a díky tomuto zapojení odpadá zvučení klasické kytary, které není vždy úplně snadné.

 

Nultý pražec 45 mm

V porovnání s klasickou kytarou s nultým pražcem o šíři 52 mm, má Nylectric lehce užší 45mm nultý pražec, díky tomu je pohodlný pro kytaristy z obou rovin, jak klasické, tak elektrické.

 

Specifikace

 konstrukce  Bolt-On
 tělo  luby a zadní deska mahahon
 přední deska   Smrk
 hmatník  Jatoba
 pražce  22
 krk  mahagon
 menzura  650 mm
 elektronika  Fishman® VTB Preamp 
 snímače  Fishman® Sonicore Pickup
 Barva  Blak
 Struny  Savarez®

 

O značce Cort

Cort je americká firma vyrábějící v Asii elektrické kytary, akustické kytary a elektrické baskytary od roku 1973. Strategií firmy Cort je vyrábět vysoce kvalitní kytary za přijatelné ceny. Cort je jedním z největších výrobců kytar na světě (ročně vyrobí kolem milionu kytar) a vyrábí také kytary pro jiné značky, například Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort se zasloužil američan Jack Westheimer, který se, jako jeden z prvních, zajímal o asijskou produkci kytar. Jméno firmy vzniklo zkrácením jména Cortez, značky akustických kytar.košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


prodejna            

 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
22 zákazníků