Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Cort Earth 100 NAT - akustická kytara

Cort Earth 100 NAT - akustická kytara


Vaše cena s DPH:
6 900 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
1020

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Akustická kytara řady Earth s masivní přední deskou * vrchní deska masivní smrk * luby, zadní deska mahagon * krk mahagon * mechanika niklová s černými knoby

Akustická kytara s masivní přední deskou. Jde o jeden s nejoblíbenějších modelů akustických kytar značky Cort. Masivní přední deska a kvalitní materiály a provedení dodávájí nástroji pevný a výrazný tón. Cort Earth 100 NAT je perfektním řešením pro začínající hráče a lehce pokročilé kytaristy a to zejména svou cenovou dostupností a opravdu precizním zpracováním. Řada akustických kytar Earth se díky svému zvuku stala nejvyhledávanějším sortimentem amatérských hráčů, které uspkojí zejména její hlasitý projev a příjemné ovládání. Svých vynikajících parametrů dosahuje kytara díky masivní smrkové desce a mahagonovým lubům a zadní desce. Mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem padnou do ruky a příjemný dohmat usnadní delší hraní. Vyladění kytary je snadné a stabilní díky Die-cast mechanice, která je vybavena černými knoby. Cort Earth 100 NAT je výbornou volbou pro ty, kteří chtějí silně a přesně hrající nástroj za výbornou cenu.
Kytara je dodávána v naturálním provedení.

Specifikace: Cort Earth 100 NAT
 
 tělo  dreadnaught
 vrchní deska  masivní smrk
 zadní deska  mahagon
 luby  mahagon
 krk  mahagon, "C" prohnutí
 hmatník  palisandr
 kobylka  palisandr
 stupnice  25.3" (643mm)
 mechanika  Die cast niklová/černé knoby
 barva  natural
 lemování  slonová kost
 struny  D'Addario USA


O značce Cort:

Cort je americká firma vyrábějící v Asii elektrické kytary, akustické kytary a elektrické baskytary od roku 1973. Strategií firmy Cort je vyrábět vysoce kvalitní kytary za přijatelné ceny.Cort je jedním z největších výrobců kytar na světě (ročně vyrobí kolem milonu kytar) a vyrábí také kytary pro jiné značky, například Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort se zasloužil američan Jack Westheimer, který se, jako jeden z prvních, zajímal o asijskou produkci kytar. Jméno firmy vzniklo zkrácením jména Cortez, značky akustických kytar.
 

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - čtrvtek
9:30 - 18:00
pátek
9:30 - 16:00e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků