Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Clavia Nord Pedal Key 27 - basový MIDI pedál board

Clavia Nord Pedal Key 27 - basový MIDI pedál board


Vaše cena s DPH:
40 990 Kč

ks


Katalogové číslo:
7718

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

MIDI pedal board * 27 kláves * swell pedál * připojení přes MIDI * 15,5 kg

Clavia Nord Pedal Key 27 je MIDI pedal board s 27 klávesami a zabudovaným swell pedálem. Jeho použití je ideální spolu s Nord C2 varhany.

Clavia Nord Pedal Key 27 - technická specifikace:

Obecné:
- 27 káves (C2-D4), MIDI noty (36-62)
- MIDI přenosový kánál 3
- Odpor Swell pedálu 10 kOhmů
- Délka Swell pedálu 2 m

Obsah balení:
- Clavia Nord Pedal Key 27
- Manuál
- MIDI kabel
- Adaptér

Rozměry a hmotnost:
- 1055 x 320 x 620 (mm) (včetně pedálu)
- 15,5 kg


Popis Clavia Nord Pedal Key 27Výborný MIDI pedal board od společnosti Clavia. Celá jednotka je umístěna v hliníkovém šasi. Board lze jednoduše připojit přes MIDI k dalším kompatibilním zařízením. Stejně jednoduše se připojí pomocí MIDI kabelu k Nord C2 varhanům. Dlouhé klapky mají dřevěný povrch a délku 35 cm. Krátké klávesy mají šedivý povrch pro dobrou rozlišitelnost i na tmavším pódiu.

Rozsah Nord Pedal Key 27 je od C2 po D4. Swell pedál je umístěn na vrcholu panelu a je tak snadno přístupný při hře. Citlivost pedálu lze nastavit pomocí dvou šroubků přímo na pedálu.     


O značce ClaviaŠvédská společnost Clavia byla založena v roce 1983 Hansem Nordeliem a Mikaelem Carlssonem ve Stockholmu. Mezi první úspěšné produkty značky, patřil digitální bicí pad a další digitální bicí vybavení v následujících letech. V 90 letech se dostal na trh Nord Lead syntezátor, který zavedl na trh pojem virtuální analog. V roce 1996 se ke společnosti přidal Magnus Kjellander, jehož příchod znamenal rozvoj vývoje sotwaru. I díky němu vznikl Nord Modular, první digitální modulární syntezátor. V roce 2005 Clavia prodala značku Ddrums a dále se věnuje pouze výrobě produktů Nord. Nástroje Nord značky Clavia jsou celosvětově proslulé díky jejich kvalitní ruční výrobě a nekompromisním zvukovým vlastnostem a propracovaným funkcím. 


košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


PRODEJNA
OTEVŘENA!

pondělí-pátek
9:30 - 18:00

 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
2 zákazníků