Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
CASIO WK 240 - přenosné klávesy

CASIO WK 240 - přenosné klávesy

běžná cena:
12 629 Kč

Vaše cena s DPH:
8 280 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
8854

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

klávesy s dynamikou * 76 kláves * 48-hlasá polyfonie * 600 zvukových rejstříků * 180 přednastavených rytmů * 152 demoskladeb * layer, split * arpeggiator * USB

Kompaktní a lehce přenosné klávesy. Díky možnosti napájení z baterií jsou tyto klapky i velice univerzální a dovolí Vám hrát téměř kdekoli. 76 dynamických kláves, 600 druhů zvuků a 180 rytmů osloví každého muzikanta. Příjemnou výbavou je i vestavěný hall, díky němuž dosáhnete věrohodnějšího zvuku piana. Pohodlnost ovládání je zajištěna podsvětleným LCD displejem, kvalitní ozvučení dvěma výkonnými reproduktory a konektivita pomocí vstupu na sluchátka, mikrofon, sustain pedál či USB portem. Nejen pro začátečníky je zajímavý i výukový systém a přijatelná cena.
 

Specifikace

Klaviatura
- 76 kláves s dynamikou
- 2 druhy citlivosti

Zvuk
- 48 hlasá polyfonie
- 600 zvuků
- 152 songů
- 180 rytmů
- efekty: reverb(10 druhů), chorus(5 druhů), hall

Funkce
- metronom
- arpeggiator
- auto harmonize
- layer/split
- výuková funkce
- samplování
- ladění
- transpozice
- LCD displej

Konektory
- sluchátka
- pedál
- vstup pro mikrofon
- vstup pro audio
- USB

Napájení
- zdroj AD-E95100
- 6 x baterie D

Rozměry a hmotnost
- rozměry: 1 161 x 385 x 134 mm
- hmotnost: 6,9 kg
 

 

O Casio WK 240

Klávesy Casio WK 240 jsou nástupcem úspěšných a oblíbených kláves WK 220. Tento keyboard disponuje 76 klávesami se dvěma úrovněmi dynamiky úhozu a jeho herní vlastnosti se velmi blíží vlastnostem klaviatur digitálních pian. Casio WK 240 Vám nabídne na 600 působivých zvukových rejstříků a možnost až 48-hlasé polyfonie - to znamená, že může najednou znít až 48 not, což je pro běžné hraní více než dostatečné. Dále zde najdete 180 přednastavených rytmů (s možností až 10 uživatelských) a digitální funkce reverb či chorus. Novinkou tohoto modelu je efekt hall, který přidá na věrohodnosti zvuku Vašeho hraní. Všechny začátečníky jistě potěší výukový režim. Užitečných je také celých 152 nahraných demoskladeb a možnost nahrát si až 10 skladeb vlastních. Mezi modernější funkce patří např. možnost vrstvení zvuku (layer), dělení klaviatury (split) či velmi dobrý arpeggiator. Kvalitní ozvučení je zajištěno dvěma 12 cm reproduktory, každý o výkonu 2,5 Wattu. Klávesy Casio WK 240 lze napájet buď standardně pomocí síťového kabelu (který je součástí dodávky) anebo může fungovat i na baterie, takže budete moct hrát opravdu všude. Samozřejmostí dnes již je možnost připojit sluchátka, mikrofon, sustain pedál či propojit keyboard s počítačem pomocí USB portu. Tento hudební nástroj Vám tedy nabídne nepřeberné množství funkcí a variant hry, to celé za velmi přijatelnou cenu. Klávesy Casio WK 240 jsou velmi vyspělým nástrojem, který ve své kategorii jen těžko hledá konkurenci.

 

 

O značce Casio

Casio založil v dubnu 1946 Tadao Kashio a původně se jmenovala Kashio Seisakujo. Prvním produktem firmy byl držák na cigarety, který se stal po druhé světové válce v Japonsku velice populární. Po návštěvě Business Show v Ginze v Tokiu se inženýři Casia začali věnovat vývoji vlastní kalkulačky, takže v roce 1954 vznikla první elektromechanická kalkulačka. Její hlavní inovací bylo použití desetitlačítkové klávesnice oproti tehdy používaným klávesnicím, které měly zvláštních devět tlačítek pro desítky, devět pro stovky atd. V osmdesátých letech Casio těžilo z velikého nárůstu popularity elektronických hudebních nástrojů - hlavně díky uvedení prvních elektronických kláves Casiotone 201. Od té doby se Casio řadí v oblasti hudebních nástrojů mezi přední výrobce. Jejich klávesy, syntezátory, digitální piana i samplery jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivostikošík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+