Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
CASIO PX S1000BK

CASIO PX S1000BK

běžná cena:
18 505 Kč

Vaše cena s DPH:
14 790 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně v hlavním skladě


Katalogové číslo:
11504

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Digitální piano přenosné * 18 zvuků * 88 kláves * škálovaná kladívková mechanika * úzký design * stage piano * Brilliance, Chorus, Reverb * polyfonie 192 * Bluetooth * MIDI * možnost napájení z baterií 6 x AA

Casio Privia PX-S1000 je digitální piano, u kterého se při vývoji přemýšlelo nad dobrou přenosností. Úzký profil je velmi praktický i pro hraní na menších stagích. Piáno je vybaveno kladívkovou mechanikou, 18 nástroji, osvícenými ovládacími prvky, možností přes bluetooth přehrávat hudbu.

 

Současně s grand pianem je součástí tohoto nástroje i řada elektrických pian, varhan, smyčcových nástrojů, vibrafon, cemballo. Zvuk můžete dotvořit pomocí digitálních efektů jako jsou reverb, surround, chorus a přednastavené DSP pro některé tóny. 

 

K dispozici jsou aplikace Chordana Play pro Piano iOS/Android

 

 

Specifikace:

 

klaviatura
88 kláves
škálovaná kladívková mechanika 

5 úrovní nastavení citlivosti

 

zvuky

18 zvuků nástrojů
polyfonie až 192 hlasů
vlastnosti pianového zvuku berou v potaz parametry: Hammer response, Key off response, String resonance, Damper resonance, Damper noise, Key on action noise

 

efekty

4 typy ozvěny

Duet Mode

Split/Layer

Temperament Adjustment 16 typů

Transpozice  -12 - 0 - + 12 půltonů

pro split funkci posun oktávy - 2 - 0 - +2

Tuning 415.5 Hz - 440.0 Hz - 465.9 Hz (po krocích 0.1 Hz)

 

konektivita
USB rozhraní pro MIDI a data
AUDIO IN 3,5 mm stereo jack
2x sluchátkový výstup 3,5 mm jack

LINE OUT R, L/ MONO jack 6,3 mm
vstup pro pedál 6,3 mm

vstup pro 3pedálovou jednotku

 

Napájení

6x AA provoz cca 4 hodiny na alkalické baterie
napájecí zdroj AD-A12150LW

 

Auto Power off: při napájení ze sítě se automaticky vypne po 4 hodinách, při napájení na baterie se vypíná po 6 minutách neaktivity

 

hmotnost
11.2 kg.

 

rozměry
1322 x 229 x 102 mm

 

příslušenství balení

AC adaptér
pedál SP-3
návod
opěrka na noty

 

O značce Casio

Casio bylo založena v dubnu 1946 Tadaoem Kashiem. Překvapivě byl jeho prvním produktem držák na cigarety, který se stal po druhé světové válce v Japonsku velice populární. Po návštěvě Business Show v Ginze v Tokiu se jeho inženýři Casia začali věnovat vývoji jejich vlastní kalkulačky, která spatřila světlo světa v roce 1954, čímž vznikla první elektromechanická kalkulačka. Její hlavní inovací bylo použití desetitlačítkové klávesnice oproti tehdy užívaným klávesnicím, které měly zvláštních devět tlačítek pro desítky, devět pro stovky atd. Další inovací této kalkulačky bylo použití pouze jednoho displeje oproti třem do té doby obvyklým displejům pro argumenty a pro výsledek.  V osmdesátých letech Casio těžilo z obrovského nárustu popularity elektronických hudebních nástrojů - hlavně díky uvedení prvních elektronických kláves Casiotone 201. Od té doby se Casio zařazuje mezi leadery v oblasti hudebních nástrojů. Jejich klávesy, syntezátory, digitální piana i samplery jsou zárukou kvality a spolehlivosti. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
NOVĚ OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

*kromě státních svátků

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
2 zákazníků