Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Casio PX 770 WE

Casio PX 770 WE


Vaše cena s DPH:
22 700 Kč

ks

ihned k odběru 1-2 ks na prodejně


Katalogové číslo:
10972

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

digitální piano * 88 kláves * tří-senzorová klaviatura * 128 hlasá polyfonie * Air Sound Source zvuky * 19 různých zvuků * barva bílá

Moderní stylová novinka z řady Privia od renomované značky Casio. Kvalitní třísenzorová kladívková klaviatura Hammer Action Keyboard II, velmi realistická Air Sound Source technologie zvuku, která imituje rezonanci celého nástroje, parádní design. Za výbornou cenu dostanete opravdu spousty muziky. 


 

klaviatura
88 Kláves
třísenzorová kladívková mechanika Hammer Action Keyboard II
syntetické napodobení slonoviny a ebenu
3 stupně citlivosti pro každou klávesu


efekty a funkce
split - rozdělení klávesnice
reverb
chorus
brilliance - "vytříbení" tónu
nahrávání - 2 stopy, 1 skladba
posun +- 2 oktávy


vstupy a výstupy
sluchátka (6,3mm Jack) 2x
SB připojení do jiného zařízeníefekty a funkce
split - rozdělení klávesnice
reverb
chorus
brilliance - "vytříbení" tónu
nahrávání - 2 stopy, 1 skladba
posun +- 2 oktávy
DSP
možnost transponování

zvuk
Air sound source technologie
19 různých zvuků
128 hlasá polyfonie
60 písní


další vlastnosti
metronom
3 zabudované pedály
2x8 Watt reproduktory

barva
bílá

obsah balení
Casio PX 770 WE
háček na sluchátka
notový pultík
songbook
AC Adaptér
návod


rozměry a hmotnost 
1391 x 299 x 798 mm
31,5 Kg

Nízká cena, široká paleta doprovodných efektů a hlavně jasný, věrohodný zvuk - to jsou jen některé z důvodů, proč si pořídit Casio PX 770. Každý tón nástroje je tvořen pomocí funkce Air Soud Source. Ta způsobuje, že tón prochází realistickou změnou, od prvotního zaznění až po úplné vymizení. Každý úder Vám proto poskytne naprosto autentický, čistý tón - a u zvuku to zdaleka nekončí. Originální  Casio “Hammer Response” technologie, která věrně napodobuje pocit zmáčknutí klávesy akustického klavíru, celý dojem umocňuje a dodává mu na věrohodnosti. Klapky jsou pak vyrobeny z vysoce kvalitního syntetického materiálu, díky kterému budete mít pocit, jako by se  Vaše prsty skutečně dotýkaly ebonu a slonoviny.


Klávesnici lze pomocí Duet módu rozdělit napůl, což Vám dává prostor využít nástroj i pro hraní duetů s dalšími muzikanty bez nutnosti pořizovat dva klavíry. Obrovskou škálu možností pak skýtá funkce Split. Díky ní máte totiž možnost rozdělení klaviatury napůl, přičemž každé polovině instrumentu může být přidělen zvuk jiného nástroje. Nezáleží tedy na tom, jestli preferujete ke zvuku svého svého hraní rytmické bicí, dunivou basu nebo zvonivý zvuk kytary - s Casio PX 770 je možné vše.A výčet funkcí může pokračovat. Integrovaný metronom pro zpřesnění vaší hry, možnost transponování kláves až o dvě oktávy a  funkce nahrávání (až 17 stop na jednu píseň), dělá z Casio Privia PX 770 skvělý nástroj nejen pro začínající, ale i pokročilejší hráče, kteří stojí o skloubení vysoké kvality, skladnosti a příznivé ceny.


o značce Casio

Casio založil v dubnu 1946 Tadao Kashio a původně se jmenovala Kashio Seisakujo. Prvním produktem firmy byl držák na cigarety, který se stal po druhé světové válce v Japonsku velice populární. Po návštěvě Business Show v Ginze v Tokiu se inženýři Casia začali věnovat vývoji vlastní kalkulačky, takže v roce 1954 vznikla první elektromechanická kalkulačka. Její hlavní inovací bylo použití desetitlačítkové klávesnice oproti tehdy používaným klávesnicím, které měly zvláštních devět tlačítek pro desítky, devět pro stovky atd. V osmdesátých letech Casio těžilo z velikého nárůstu popularity elektronických hudebních nástrojů - hlavně díky uvedení prvních elektronických kláves Casiotone 201. Od té doby se Casio řadí v oblasti hudebních nástrojů mezi přední výrobce. Jejich klávesy, syntezátory, digitální piana i samplery jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín
Tel: +420 220 561 072

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
a

800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
0 zákazníků