Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Casio CTK3200 SET 4XSLFQ

Casio CTK3200 SET 4XSLFQ

akční set

Vaše cena s DPH:
5 680 Kč

ks


Katalogové číslo:
7016


Výhodný set


+ + + + = 5 680 Kč

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

Casio CTK3200 + adaptér + pedál + stojan + obal + sluchátka

Klávesy  s pěkným zvukem klavíru a dalšími 399 zvuky nejen nástrojů. Nástroj dobře využijete pro výuku nebo pro doprov jakékoliv písně. Snadno využijete 150 připravených doprovodů-rytmů s automatickou harmonií, kdy jedním prstem definujete znějící akord. Casio CTK3200 je zosobněním příslovečného "za málo peněz hodně muziky" .

 

SET obsahuje nástroj Casio CTK3200 + adaptér + pedál + stojan + obal + sluchátka.

Casio CTK3200 Specifikace :

61 standardních kláves s dynamikou úhozu
polyfonie max. 48 hlasů
400 zvukových rejstříků, 1 předvolba pro samplované zvuky (nebo 3 pro krátké vzorky)
délka samplingu 1 sec. nebo 0,3 sec.
digitální reverb (10 hodnot)
110 demo skladeb
možnost automatického doprovodu
150 předprogramovaných rytmů
výukový systém s procvičováním partů obou rukou
transpozice/ladění, metronom
LCD displej
kolečko ohýbání tónu
možnost připojení sluchátek
možnost připojení sustain pedálu
USB konektor pro připojení k PC
výstupní výkon 2×2 W
napájení: 6 x AA baterie nebo adaptér AD E95100 (je součástí dodávky)

 

 

 

S klávesami Casio CTK3200 nemusíte být vůbec hudebník, abyste připravili pěknou písničku nebo hudbu k jakékoliv příležitosti. Využijete také USB konektor pro připojení k vašemu PC.

 

 

 

 

O značce Casio

 

 

 

 

Casio bylo založena v dubnu 1946 Tadaoem Kashiem. Překvapivě byl jeho prvním produktem držák na cigarety, který se stal po druhé světové válce v Japonsku velice populární. Po návštěvě Business Show v Ginze v Tokiu se jeho inženýři Casia začali věnovat vývoji jejich vlastní kalkulačky, která spatřila světlo světa v roce 1954, čímž vznikla první elektromechanická kalkulačka. Její hlavní inovací bylo použití desetitlačítkové klávesnice oproti tehdy užívaným klávesnicím, které měly zvláštních devět tlačítek pro desítky, devět pro stovky atd. Další inovací této kalkulačky bylo použití pouze jednoho displeje oproti třem do té doby obvyklým displejům pro argumenty a pro výsledek.  V osmdesátých letech Casio těžilo z obrovského nárustu popularity elektronických hudebních nástrojů - hlavně díky uvedení prvních elektronických kláves Casiotone 201. Od té doby se Casio zařazuje mezi leadery v oblasti hudebních nástrojů. Jejich klávesy, syntezátory, digitální piana i samplery jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

 

 

Casio CTK 3200 jsou klávesy s dynamikou, zvukem klavíru a velkým množstvím zvukových rejstříků. Nástroj dobře využijete pro výuku, díky kvalitně zpracovanému výukovému programu ale zároveň i pro doprovod jakékoliv skladby. Nástroj je vybaven doprovodnými-rytmy s automatickou harmonií a dalším množstvím dobře využitelných funkcí. S klávesami Casio CTK 3200 je snadné připravit skladbu k jakékoliv příležitosti. Využijete také USB konektor pro připojení k vašemu PC. Casio CTK 3200 je zosobněním příslovečného "za málo peněz hodně muziky".

Casio CTK 3200 - Technická specifikace:

Klaviatura:
- 61 standardních kláves s dynamikou úhozu

Polyfonie:
- max 48 hlasů

Zvuky:
- 400 zvukových rejstříků,
- 1 předvolba pro samplované zvuky (nebo 3 pro krátké vzorky)
- délka samplingu 1 sec. nebo 0,3 sec.Efekty:
- digitální reverb (10 hodnot)

Počet skladeb:
- 110 demo skladeb

možnost automatického doprovodu:
- 150 předprogramovaných rytmůFunkce:
- výukový systém s procvičováním partů obou rukou
- transpozice/ladění
- metronom
- kolečko ohýbání tónu

Displej:
- LCDKonektory:
- možnost připojení sluchátek
- možnost připojení sustain pedálu
- USB konektor pro připojení k PC

Ozvučení:
- výstupní výkon 2×2 W

Napájení:
- 6 x AA baterie
- adaptér AD E95100 (je součástí dodávky)

Součást Balení:
- nástroj
- manuál v cz
- adaptér

O značce Casio:

Casio založil v dubnu 1946 Tadao Kashio a původně se jmenovala Kashio Seisakujo. Prvním produktem firmy byl držák na cigarety, který se stal po druhé světové válce v Japonsku velice populární. Po návštěvě Business Show v Ginze v Tokiu se inženýři Casia začali věnovat vývoji vlastní kalkulačky, takže v roce 1954 vznikla první elektromechanická kalkulačka. Její hlavní inovací bylo použití desetitlačítkové klávesnice oproti tehdy používaným klávesnicím, které měly zvláštních devět tlačítek pro desítky, devět pro stovky atd. V osmdesátých letech Casio těžilo z velikého nárůstu popularity elektronických hudebních nástrojů - hlavně díky uvedení prvních elektronických kláves Casiotone 201. Od té doby se Casio řadí v oblasti hudebních nástrojů mezi přední výrobce. Jejich klávesy, syntezátory, digitální piana i samplery jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti.

Truwer X 520 - nastavitelný klávesový stojan

Klávesový stojan je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Povrchová úprava je v černé elegantní barvě. Stojan lze snadno složit a jednoduše převážet. Díky snadnému systému aretace je výškově nastavitelný bez použití nářadí a zároveň je celá konstrukce stabilní.

Truwer X 520 technická specifikace:

Materiál:
Ocel

Barva:
Černá

Výška:
Sestavený 68 - 92 (cm)

Šířka:
35 cm

Maximalní zatížení:
50 kg
 

 

O značce Truwer :


Značka Truwer zahrnuje široký sortiment hudebních nástrojů a příslušenství. Jedná se o prověřené produkty  skvělé kvality za příznivou cenu. Příslušenství k hudebním nástrojům zn. Truwer se vyznačuje potřebnou flexibilitou a pohledným designem. Jedná se o produkty v široké škále barev, rozměrů a tvarů. Produkty Truwer jsou odzkoušeny muzikantskou praxí a provozem hudebních škol.

Sluchátka Philips SHP 1900/00 - uzavřená

Philips SHP 1900/00 jsou kvalitní sluchátka uzavřeného typu za velmi příznivou cenu. Náušníky jsou velké ale přitom lehké, a jsou pohodlně vypolstrovány, takže téměř zapomenete, že máte sluchátka nasazena. Sluchátka SHP 1900/00 jsou vybavena dvoumetrovým kabelem, takže budete moci např. odložit přehrávač do tašky a pohodlně poslouchat svou oblíbenou hudbu.


Sluchátka Philips SHP 1900/00 byla otestována Hudebním domem.
Můžeme Vám je vřele doporučit!Technická specifikace:

Typ:
- přenosná
- uchycení přes hlavu
- přenos signálu kabelem

Zvuk:
- typ magnetu: neodymový
- rozsah: 20 - 20 000 Hz
- citlivost: 98 dB
- impedance: 32 Ohmů

Kabel:
- délka: 2 metry
- materiál: měď

Konektor:
- 3,5 mm
- povrchová úprava: chromovaný

Rozměry a hmotnost:
- průměr reproduktoru: 40 mm
- rozměry balení: 175 x 210 x 95 mm
- hmotnost: s obalem - 334 g
                   bez obalu - 195 g

Provedení:
- černá barva
Proel GF29 - sustain pedál
 
Specifikace:

- materiál: ABS, guma
- rozměry: 78 x 39 x 104 mm
- hmotnost: 0,25 kg
- barva: černá/červená
- konektor: 6,3 mm, mono jack
- kabel: délka 2 m


O značce Proel:

Společnost Proel byla založena roku 1991 v Itálii. Jejím zakladatelem je Fabrizio Sorbi, který se může pyšnit mnohaletými zkušenostmi v oboru a v současné době je ředitelem této společnosti. Firma Proel se snažila chopit každé příležitosti na tomto vysoce roztříštěném trhu a v minulých letech díky tomu zaznamenala nebývalý růst. V roce 2007 Proel odkoupil tradiční anglickou společnost Turbosound Ltd., mistra silného zvuku, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno s dnes již legendárními rockovými kapelami jako jsou např. Pink Floyd, Iron Maiden, Dire Straits, The Shadows, Robbie Williams, Jamiroquai, Nine Inch Nails, Natasha Bedingfield, David Gilmour atd. Proel je dnes předním výrobcem audio, video a světelné techniky na světě.

 

Velice kvalitní a odolný obal pro menší klávesy s 5 oktávami.  Obal má všité výztuhy a vnější kapsu. Díky pohodlným a pevným popruhům se v něm nástroj snadno nosí.

 

Stagg K10 097 - technická specifikace:

Materiál:
- nylon

Barva:
- černá

Polstrování:
- 10 mm

Rozměry:
- 97 x 37 x 13 (cm)


O značce Stagg

 

Společnost Stagg byla založena v roce 1995. Od té doby se se vypracovala na jednu z největších firem vyrábějící hudební nástroje. Filosofií společnosti Stagg, je přinášet hudební nástroje a příslušenství té nejvyšší kvality za co nejpříznivější ceny. Veškeré hudební nástroje, od žesťů a dřevěných dechových nástrojů, po bicí a klavírní stoličky, jsou ručně vyráběny podle návrhů a designu pocházejícího z centrály celé společnosti, která se nalézá v Belgii. Hudební nástroje a příslušenství Stagg se používají po celém světě díky rozsáhlé distribuční síti a skvělé pověsti společnosti.

 

 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí-pátek
9:30-18:00
*kromě státních svátků


Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+