Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
CASIO CT-S300 - klávesy s dynamikou

CASIO CT-S300 - klávesy s dynamikou

běžná cena:
5 390 Kč

Vaše cena s DPH:
4 790 Kč

ks


Katalogové číslo:
12524

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

61 kláves * dynamika úhozu * intuitivní ovládání * nízká hmotnost * zábavný režim Dance Music * integrované madlo v nástroji

CASIO CT-S300 - nový model kláves od renomované značky Casio reprezentuje produktovou řadu Casiotone. Nástroje s tímto označením spojuje velice přívětivé uživatelské ovládání, pestrá nabídka zvukových rejstříků a doprovodů a v neposlední řadě maximálně praktický design.

CASIO CT-S300 je klávesový nástroj s 61 standardními klávesami jejichž reakci na úhoz lze nastavit ve dvou úrovních citlivosti. Zvuk nástroje lze přikrášlit jedním z 10 přednastavených Reverb efektů. Dále pak můžete využít 400 zvukových rejstříků nebo automatického doprovodu se 77 rytmy. S dalších velmi praktických funkcí je vestavěný metronom, transpozice (ladění) a konektor pro MIdi připojení. Veškeré informace o nastavení se zobrazují na přehledném displayi.

Nástroj je vybaven režimem Dance Music, s jehož pomocí i naprostý začátečník ovládne hraní moderních tanečníich stylů. Režim obsahuje 50 hudebních vzorů a nepřeberné množství hlasových efektů. Ozvučení obstarávají dva reproduktory každý o výkonu 2,5W, na zadní straně nástroje naleznete Aux vstup pro mikrofon (režim Dance Music)/ hudební přehrávač, sluchátkový výstup a konektor pro připojení sustain pedálu. Klávesy jsou plně kompatibilní s aplikací Chordana, kterou lze zdarma stáhnout z Google Play nebo z Appstoru. Součást balení je napájecí adaptér.

specifikace

počet kláves

61

dynamika
ano

automatické doprovody
ano

výukový systém 
ano

polyfonie
32

počet zvuků
400

výkon reproduktorů
5W

konektory
USB to Host, USB MIdi, sluchátka, Aux, sustain pedál

hmotnost 
3,3 kg

obsah balení
klávesy CT-S300, napájecí adaptér

 


 košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp

 
 
 
 
 

heureka
 
 
 
 
 

 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování


E-SHOP + infolinka
pondělí - pátek
9:00 - 18:00


 

prodejna            

bez přímého prodeje
(dočasně)


 

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(Heureka.cz - listopad 2019)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
28 zákazníků