Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
CASIO CDP 230R SR - digitální piano

CASIO CDP 230R SR - digitální piano

běžná cena:
16 220 Kč

Vaše cena s DPH:
13 490 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
8968

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

88 kláves * přirozeně vyvážená kladívková mechanika * polyfonie 48 hlasů * 700 zvukových rejstříků * reverb, chorus, hall * USB a SDHC slot * výukové lekce * split * layer * arpeggiator * součást balení adaptér + sustain pedál

Digitální stage piano od tradičního výrobce Casio nabízí bohatou výbavu a kvalitní provedení. 88 standardních kláves s přirozeně vyváženou kladívkovou mechanikou a dynamikou úhozu pohání nový zvukový procesor typu AIF, který umí reprodukovat 700 zvukových rejstříků. Polyfonie je možná až do 48 hlasů. Nechybí zde metronom, transpozice ladění, modulační kolečko či efekty (chorus, hall, reverb). CDP230 disponuje slušnou konektivitou, díky slotu USB připojíte piano k PC. Je zde též slot pro paměťovou kartu SD nebo SDHC. O ozvučení se starají výkonné stereo reproduktory. Součástí balení je napájecí adaptér a pedál Casio SP-3. K nástrojí existuje možnost přikoupit elegantní nábytkový stojan Casio CS 44 P, který vytvoří společně s CDP 230BK součást vaší domácnosti.
 

specifikace

barva
bílá

klaviatura
88 standardních kláves
přirozeně vyvážená kladívková mechanika
dynamika úhozu: 3 stupně

zvuk
nový zvukový procesor typu AIF
na bázi lineárního morfingu
polyfonie max. 48 hlasů
700 zvukových rejstříků

efekty
reverb
chorus
hall

rytmy
200 předprogramovaných
10 předvoleb pro uživatelské rytmy

reproduktory
stereo
výkon 2×8W

funkce
metronom
transpozice ladění
výuková funkce - procvičování partů
modulační kolečko
podsvícený displej LCD
paměť pro nahrávání skladeb (až 12.000 not)
autoharmonizační funkce 12 typů
arpeggiator 90 typů
vrstvení zvuku a dělení klaviatury (LAYER/SPLIT)

konektivita
slot na SD nebo SDHC
USB konektor pro PC
Audio IN
Mic IN
konektor pro sluchátka

hmotnost a rozměry
hmotnost: 11,3 kg
rozměry: 1322 x 286 x 129 mm

rozšířítelnost
Casio CS 44 - není součástí balení
 
 
 

o značce Casio

Casio bylo založena v dubnu 1946 Tadaoem Kashiem. Překvapivě byl jeho prvním produktem držák na cigarety, který se stal po druhé světové válce v Japonsku velice populární. Po návštěvě Business Show v Ginze v Tokiu se jeho inženýři Casia začali věnovat vývoji jejich vlastní kalkulačky, která spatřila světlo světa v roce 1954, čímž vznikla první elektromechanická kalkulačka. Její hlavní inovací bylo použití desetitlačítkové klávesnice oproti tehdy užívaným klávesnicím, které měly zvláštních devět tlačítek pro desítky, devět pro stovky atd. Další inovací této kalkulačky bylo použití pouze jednoho displeje oproti třem do té doby obvyklým displejům pro argumenty a pro výsledek.  V osmdesátých letech Casio těžilo z obrovského nárustu popularity elektronických hudebních nástrojů - hlavně díky uvedení prvních elektronických kláves Casiotone 201. Od té doby se Casio zařazuje mezi leadery v oblasti hudebních nástrojů. Jejich klávesy, syntezátory, digitální piana i samplery jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
 


 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
35 zákazníků