Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Casio CDP 130 BK - digitální piano

Casio CDP 130 BK - digitální piano

běžná cena:
11 990 Kč

Vaše cena s DPH:
9 089 Kč

ks


Katalogové číslo:
8480

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

digitální piano * kladívková mechanika * 88 kláves * 10 zvuků * tlačítko Hall * AHL zvukový modul * 48 hlasá polyfonie * USB to host * sustain pedál SP-3 * 2x 8W ozvučný systém

 

 

Casio CDP 130 je nástupcem bestselleru CDP 120. Oproti předchozímu modelu nabízí CDP 130 například dvojnásobek zvukových rejstříků či velice šikovný metronom. Toto digitální piano vám umožní zažít pocit ze hry velice blízký reálnému klavíru, a to díky vyvážené kladívkové mechanice a akustickým zvukům pianina a dalších hudebních nástrojů modulovaných technologií Casio AHL. Tento nástroj poslouží velice dobře všem studentům, učitelům i aktivním muzikantům. K pianu je možné dokoupit originální stojan CS 44P, který z nástroje promění ve vkusnou součást vašeho interiéru.
 

Technické specifikace: Casio CDP 130 BK

Klaviatura
88 kláves
kladívková mechanika
vyvážené klávesy (tvrdší úhoz v nízkých polohách, lehčí ve vyšších)
tři úrovně citlivosti klaviatury (light, medium, hard)

Pedály
sustain pedál SP-3

Zvuk
zvukový procesor typu AHL
48 hlasá polyfonie
10 zvukových rejstříků (5 nových)

Efekty
reverb
chorus
tlačítko Hall

Skladby
5 demo skladeb

Další funkce
metronom
transpozice

Ozvučení
oválné reproduktory 6 x 12 cm
2 x 8 W

Konektory
sluchátkový výstup 6,3 mm Jack
USB to Host

Rozměry a hmotnost
1322 x 286 x 129 mm
11,4 kg bez stojanu

Obsah balení
Casio CDP 130
notový stojan
napájecí adaptér AD-12150 LW
uživatelský manuál
sustain pedál

 

O značce Casio:
Casio bylo založeno v dubnu 1946 Tadaoem Kashiem. Překvapivě byl jeho prvním produktem držák na cigarety, který se stal po druhé světové válce v Japonsku velice populární. Po návštěvě Business Show v Ginze v Tokiu se jeho inženýři Casia začali věnovat vývoji jejich vlastní kalkulačky, která spatřila světlo světa v roce 1954, čímž vznikla první elektromechanická kalkulačka. Její hlavní inovací bylo použití desetitlačítkové klávesnice oproti tehdy užívaným klávesnicím, které měly zvláštních devět tlačítek pro desítky, devět pro stovky atd. Další inovací této kalkulačky bylo použití pouze jednoho displeje oproti třem do té doby obvyklým displejům pro argumenty a pro výsledek. V osmdesátých letech Casio těžilo z obrovského nárustu popularity elektronických hudebních nástrojů - hlavně díky uvedení prvních elektronických kláves Casiotone 201. Od té doby se Casio zařazuje mezi leadery v oblasti hudebních nástrojů. Jejich klávesy, syntezátory, digitální piana i samplery jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

 

 

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování

výdej zboží
z objednávek

pondělí - pátek
9:00 - 18:00
*kromě státních svátků

e-shop
​Prokapelu.cz
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
46 zákazníků