Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Boss DR 3 - automatický bubeník

Boss DR 3 - automatický bubeník


Vaše cena s DPH:
5 990 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
1384

 • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

 • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

 • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

 • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

 • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

automatický bubeník

Boss DR 3


Vlastnosti
 • 120 bicích a 12 basových zvuků
 • 13 dynamických padů
 • 100 presetů a 100 uživatelských nastavení
 • možnost uložit až 100 skladeb (max. 250 patternů pro 1 skladbu)
 • 12 hlasá polyfonie
 • nové TSC (Total Sound Control) technologie se Sound Shape a Ambience funkcemi
 • nožní přepínač - funkce Start/Stop
 • audio výstup: 2x R/L
 • napájení: adaptér, baterie
 • sluchátkový výstup

 

Nejdostupnější rytmický generátor pro jamování a cvičení nabízí realistické zvuky bicích, perkusí a bas. Nové funkce Rhythm Progression s různými variantami umožňují intuitivní uspořádávání stop. DR-3 nabízí 100 předvolených stylů a 100 uživatelských stylů. Uživatelské rytmy je možné nahrát v reálném čase nebo zadat po krocích. Snadné ovládání při živém hraní umožňuje vstup pro nožní přepínač. DR-3 je napájen ze sítě nebo bateriemi.

 

Možnost vytvářet vlastní „Pattern Arragements“ pomocí „Style Play“

S DR-3 můžete vesele hrát s rytmy skládající se z bicích a basy. Můžete přidat „fill-in“ či měnit „patterns“ přímo za hraní, a jednoduše tak vkládat přechody, refrény, či sóla do Vaší skladby.

100 různých přednastavených hudebních stylů

DR-3 nabízí 100 přednastavených stylů (např. Rock, Jazz, Funk, Hip Hop, Latin, a další) Do paměti DR-3 si navíc můžete uložit dalších 100 vlastních stylů.

Funkce TSC (Total Sound Control)

TSC se skládá z efektu „Sound Shape“, kterým můžete měnit celkové zabarvení zvuku, a efektu „Ambience“, který změní akustické vlastnosti zvuku. Pomocí těchto efektů dosáhnete přesně zvuku, který požadujete, ať je to tvrdší pro rock, živější pro jazz, či zvuk, na který jste zvyklí z živých vystoupení. Oba efekty mají 8 přednastavení a 8 volných pamětí pro uložení vlastních nastavení.

Ovládání pomocí nožního pedálu

K DR-3 lze připojit až dva nožní pedály pro ovládání různých funkcí (např. přehazování „pattern“ nebo vypínání / zapínání funkce „variation“) . Používání pedálu je obzvláště výhodné při jam sessions nebo živých vystoupení.

Funkce „Variation“ usnadňuje používání různých „Arrangements“

Funkcí „Variation“ se jednoduše mění různé „Arrangement“ přímo během skladby. Lze tak měnit pasáže podle toho, zda je potřeba vytvořit u posluchačů napětí, nebo ztišit doprovod pro přicházející sólo.

Automatické vytváření „Patterns“ pomocí „Auto Mode“

„Auto Mode“ může automaticky měnit „pattern“ každou osmou nebo šestnáctou dobu. Jakmile začnete hrát, nemusíte již dále na DR-3 šahat a plně se tak věnovat jamování.

Vysoce kvalitní zvuky nástrojů včetně „Ghost Notes“

DR-3 nabízí speciální „soft shot“ (jemný úder), „double shot“ (dvojitý úder) a „buzz shot“ (šumivý úder) zvuky pro použití na pozadí zvuku šroťáku a pomůže tak vytvořit velice realistické rytmy.

Tlačítka citlivá na sílu úderu

DR-3 pozná automaticky hlasitost zvuku podle síly úderu na jednotlivá tlačítka. U některých nástrojů se nejen mění hlasitost, ale i celkový zvuk (např. šroťák)

Automatické nastavení tempa

Tempo lze jednoduše nastavit ťukáním na vybrané tlačítko v požadovaném tempu.

Funkce „Key Shift“ (změna tóniny)

Přechody mezi tóninami nebyli nikdy jednodušší! Jednoduše lze pracovat v ladění pro kytaru a poté automaticky změnit tóninu pro jiný nástroj, například saxofon.

 

Další příjemné funkce usnadňující skládání a přehrávání skladeb
S použitím stejných procedur jako při vytváření „Styles“ můžete s intuitivně skládat celé skladby. Do hotové skladby můžete jednoduše přidat údery na cimbál, změnit basovou linku, či editovat celé jednotlivé pasáže skladby.

Synchronizace se sekvencery a digitálními nahrávači

MIDI kompatibilita umožňuje synchronizaci s vybranými nahrávacími systémy a MIDI sekvencery. Pomocí těchto zařízení pak můžete například spouštět či zastavovat Vaši DR-3.

RCA konektory i ¼ Jack konektory

Aby bylo zajištěno propojení DR-3 s co nejširší škálou zesilovačů či mixážních pultů, nabízí DR-3 nejen ¼ Jack konektory, ale i RCA (cinch) konektory.

Malá velikost a váha DR-3

DR-3 je malé, lehké, a velice přenosné zařízení. Díky možnosti napájení z baterií lze přístroj použít prakticky kdekoliv.

  

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
34 zákazníků