Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
AKG WMS 40 MINI Instrumental

AKG WMS 40 MINI Instrumental


Vaše cena s DPH:
2 990 Kč

ks

dostupnost na dotaz


Katalogové číslo:
8416

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

bezdrátový, nástrojový systém * kompaktní a robustní konstrukce * špičkový přenos signálu * velmi jednoduché ovládání * výdrž baterie vysílače až 30hodin

 

Bezdrátový, mikrofonní set kompaktních rozměrů a robustní konstrukce. Díky dlouholetým zkušenostem společnosti AKG v oblasti mikrofonů a bezdrátové technologie je zaručen maximálněspolehlivý přenos signálu a velmi jednoduché ovládání. Technologie HDAP (Hight Definition Audio Performance) zabezpečí vždy nejlpeší možný zvuk, bez rušivých elementů v jakýchkoliv podmínkách. SR 40Mini přijímač je osazen diodami pro signalizaci zapnutí/vypnutí, clipping a úroveň signálu. Úroveň hlasitosti se nastavuje knobem. Síťový zdroj je univerzální pro 110 nebo 220V s adaptéry pro různé typy světově použivaných zásuvek. Vysílač -  Body Pack PT 40 je unikatní svou váhou a velikostí. Konektor mini XLR zabezpečuje možnost připojení jakéhokoliv miniaturního mikrofonu AKG. Je rovněž napájen 1xAA baterií s výdrží až 30 hodin.Set obsahuje SR 40 MINI přijímač, Body Pack PT 40, univerzální napájecí zdroj a 1x AA baterii.

O společnosti AKG:

Společnost AKG vznikla v roce 1947 ve Vídni v Rakousku. Ve svých počátcích se soustředila na dodávání mikrofonů pro jazzové kluby, divadla a rádiové stanice. Za zmínku stojí, že špičkové mikrofony v té době vyrábělo pouhých pět zaměstanaců. Dnes patří firma AKG k jednomu z největších výrobců mikrofonů a  bezdrátových systémů na světě. Jejich produkty jsou mezi muzikanty vysoce ceněny pro jejich maximální spolehlivost, jednoduchost a promyšlenou konstrukci. 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 

mapa

parkování
 


PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00
*mimo státní svátky

e-shop
non stop

Infolinka:
+420 220 561 072
 

 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Nejen, že se mi dostalo dobré rady, ale objednávka byla s takovou rychlostí vyřízena a zboží dodáno, že jsem to ještě nezažila.
Všem mnohokrát děkuji.

Eva

(více na Heureka.cz)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• zvýhodněné dopravné od 999,-

• až 10 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 


Testy a recenze digitálních pian najdeš na: 
 

WWW.PROPIANO.CZ

 X

na Prokapelu.cz nyní nakupuje
1 zákazníků