Prokapelu.cz - hudební nástroje pro tvoji kapelu
Korg PC 1 PITCH CLIP černá - chromatická klipová ladička

Korg PC 1 PITCH CLIP černá - chromatická klipová ladička

běžná cena:
357 Kč

Vaše cena s DPH:
350 Kč

ks

ihned k odběru 7 a více ks na prodejně v hlavním skladě


Katalogové číslo:
5662

  • opravdu nejlepší ceny najdete na prokapelu.cz . Ověřte si to v cenových srovnávačích. Většinu zboží dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Proto Vám můžeme dávat ty nejlepší ceny.

  • jsme rychlí Víme, že zboží nebo informace potřebujete rychle a proto jsme rychlí. Stejně tak využíváme rychlé přepravy, aby zboží bylo co nejdříve u Vás.

  • 40 dní na vrácení zboží Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám je do 40-ti dnů vrátit a my Vám zašleme peníze zpět.

  • staňte se našim VIP zákazníkem Stačí zaregistrovat Vás nebo Vaši kapelu. S registrací se stáváte VIP zákazníkem a získáte VIP výhody v podobě slev, služeb a bonusů.

  • Podpora Před nákupem i Po nákupu Neváhejte a kdykoliv zavolejte nebo napište a zeptejte se. Ať potřebujete informace o nástrojích, objednávce, používání či servisu - jsme připraveni.


Váš názor nás zajímá

Okomentujte kvalitu prezentace tohoto zboží.
Napište nám co bychom mohli vylepšit v textu či u fotografií tohoto produktu: Zde

elektronická klipová ladička * chromatická * vynikající detekce * podsvícený LED displej * funkce reverzního zobrazení * auto off * černá

Korg PC 1 PITCH CLIP

Korg Pitch Clip PC 1 rozšiřuje řadu praktických ladiček, které se připínají přímo na hlavici kytary, a tak nebrání ve volném pohybu a zároveň umožňují kdykoliv během hraní doladit. Nespornou výhodou klipové ladičky, je i fakt, že ladění neruší okolní hluky.

 

Korg PC 1 PITCH CLIP - technická specifikace:

Typ zařízení:
elektronická ladička

Tónový rozsah:
chromatická

Zobrazení:
LED display
funkce reverzního zobrazení

Vstup zvuku:
snímač v klipu

Funkce:
Automatické vypínání při nečinnosti (10 min)

Barva:
černá

 

 

Popis Korg PC 1 PITCH CLIP:

Korg PC 1 je klipová elektronická ladička z populární řady ladiček japonského výrobce. Ladička se snadno uchytí například k hlavici kytary, kde pomocí vestavěného snímače snímá zvuk kytary.

Jedná se o ladičku chromatickou, to znamená, že je schopna nadetekovat všechny tóny a půltóny.

Velice prakticky řešený reverzní LED display je dobře viditelný za všech podmínek. Funkce reverzního zobrazení funguje jednoduše tak, že při zapnutí déle podržíte zapínací knoflík a displej se sám zobrazí vzhůru nohama. Díky tomu je ladička vždy dokonale čitelná například i pro levoruké hráče.

Velmi přesnou a rychlou detekcí tónu předčí Korg PC 1 valnou většinu klipových ladiček.

 

 

 

O značce Korg Corporation

Korg Corp. je japonský výrobce elektronických hudebních nástrojů, audio procesorů, kytarových efektovách pedály, záznamových zařízení, a a dalšího hudebního příslušenství. Pod značkou Vox vyrábí zesilovače a elektrické kytary. Společnost byla založena v roce 1962 v Japonsku Tsutomu Kato a Tadashi Osanai, byl Korg původně známý jako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd. S prvním produktem přišla firma již v roce 1963. Jednalo se o elektro-mechanické rytmické zařízení zvané Donca matic DA-20. Velmi brzy přišla díky jeho úspěchu na trh tranzistorová verze. V roce 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inženýra a nadšence pro elektronické klávesy. Ten se vrátil po 18 měsících s prvním prototypem varhan, které dostaly název Korg, který vznikl sestavením iniciál zakladatelů společnosti a písmen RG, odkazující na varhany (RG). Korg brzy objevil velkou mezeru na trhu v podobě nedostatku sériově vyráběných syntezátorů. První vlaštovkou byl v roce 1973 představený miniKORG. Korg se soustředil od počátku na snadno dostupné nástroje pro hudební fanoušky a drahé modulární systémy. V osmdesátých letech začíná s vývojem digitálních pian. První model, Korg M1 přichází na trh v roce 1988. Úspěch této převratné koncepce pečetí více než 250.000 prodaných kusů. Další milníky technologie představuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005). V roce 1989 nastupuje ke Korgu tým designerů, kteří odešli z Yamahy. Obě společnosti byly v historii vzájemně velmi provázané, a to i podílově. Definitivně se od Yamahy odloučil Korg v roce 1993. V roce 1992 firma kupuje britský Vox, jedničku na poli kytarové technologie. Korg je také po desetiletí výhradním distributorem produktů zesilovačů Marshall pro americký trh. košík

Ceny v | EUR

Zelená linka

800 106 065

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

 
maestrovisa
electronmastercard

gp


google+
heureka
 
 
 

Prokapelu.cz
José Martího 402/ 1b
1.patro
Praha 6 - Veleslavín

 prodejna           

 

pondělí    9:00-18:30
úterý    9:00-18:30
středa    9:00-18:30
čtvrtek    9:00-18:30
pátek    9:00-18:30
   
sobota  12:00 -17:00
neděle  12:00 -17:00Infolinka

po-ne 8:00-22:00

tel: 220 561 072

Infolinka zdarma:
800 106 065
 

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Překvapila bleskurychlá doba dodání - hned druhý den jsem měla zboží doma. 
Spokojenost i s cenou, nemám, co bych vytknula.

Hanny, Heuréka

(Duben 2015)

 

více zde

 

• s námi ušetříte

• snadno objednáte

• rychlé doručení od 999,- ZDARMA

• až 5 let záruky

• náhled do našich a
dodavatelských skladů

 

facebook

Google+